Salaspils sporta skolas

HANDBOLA NODAĻA

null

SIEVIEŠU VIRSLĪGA

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA

HANDBOLA JAUNUMI

Sporta skolas audzēkņi brīvdienas pavada sacensībās

  Vieglatlētika Jau piektdien, 25.septembrī, Salaspils vieglatlēti devās uz Jelgavu, kur piedalījās Starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā šādās vecuma grupās: 2007.g.dz., 2008.g.dz., 2009.g.dz. Kā pastāsīja treneris Aigars Feteris, šoreiz sacensību dalībnieku vidū bija tikai latviešu sportisti, sacensības tika ļoti labi noorganizētas un viss noritēja lieliski. Mūsu ''spridzeklītim'' Sofijai Pilātei 3 discpilīnās -...

“Skolu sporta laureāts” pulcē novada labākos sportistus

31.augustā Salaspils kultūras namā pasākumā “Skolu sporta laureāts” pulcējās labākie jaunie sportisti un viņu treneri, lai saņemtu atzinību no pašvaldības par paveikto. Sumināti tika tie bērni un jaunieši, kuri laika posmā no 2019. gada 1.maija līdz 2020. gada 11.martam “skolu sportā” bija izcīnījuši 1.vietu Zemgales reģiona skolu sporta sacensībās un...

SVARĪGĀKAIS PAR

SALASPILS SS HANDBOLU

Spēcīgas tradīcijas

Kopš skolas dibināšanas iespēja trenēties handbolā ir meitenēm, bet kopš 2012.gada – arī zēniem.

Starptautiski turnīri

Tradicionāli piedalāmies “Tallinn CUP”, “Eken CUP”, “Panevezys CUP”, “Polva CUP”, “Garliava CUP”, “Utena CUP” , “Lajkonic CUP”.

Akreditētas programmas

IKVD akreditētas programmas Handbols (20V813001) un Handbols (30V813001).

Augsti sasniegumi

2020.gadā U15 zēnu komanda ierindojās 1.vietā LČ. 10 sporta skolas audzēkņi iekļauti Latvijas izlases kandidātu sarakstos!

Vecumu grupas

Programmu saturs nodrošina pēctecību no “SSG”(2013) līdz “SMP-1”(2004) grupai.

Salaspils turnīri

Ikgadu septembra mēnesī tiek organizēts Starptautiskais handbola turnīrs meitenēm “Salaspils kauss”, oktobrī turnīrs zēniem “Rudens roka”.

Latvijas čempionāti

U12 līdz U17 grupas piedalās valsts čempionātā, U10 un U11 grupas – “Minihandbola” turnīrā.

Virslīgas komanda

Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komanda jau daudzus gadus startē Latvijas handbola augstākajā līgā – Virslīgā sievietēm.

Handbola Sekcijas

TRENERI

Salaspils Sporta Skolas handbola sekcijas aktīvie treneri – Marija Zaščerinska, Niks Remess, Inals Doguzovs un Linda Bogdanova.

Marija Zaščerinska

Marija Zaščerinska

Handbola vecākā trenere

Niks Remess

Niks Remess

Handbola treneris

Inals Doguzovs

Inals Doguzovs

Handbola treneris

Linda Bogdanova

Linda Bogdanova

Handbola vecākā trenere

KO PAR MUMS SAKA

ATSAUKSMES

 • Sports ir viena no manas dzīves galvenām sastāvdaļām. Patiecoties Salaspils sporta skolai, es sportoju gandrīz katru dienu. Es to nedaru piespiedu kārtā, tas man sagādā prieku un baudu, treniņi ir ļoti labi saplānoti. Treniņu režīms man palīdz būt sportiskam un veselīgam.

  Stepans Čornijs

  handbolists

 • Paldies Salaspils Sporta skolas direktorei un visiem treneriem par darbu un aizrautību ar sportu, kas tiek nodots arī mūsu bērniem. Bērni nav jāskubina iet uz treniņiem, paši dodas ar prieku. Īstie cilvēki īstajā vietā! 

  Kristīne Kazerovska

  handbolistu māte

 • Esmu pateicīga Salaspils sporta skolai par sniegto iespēju spēlēt savā komandā – gan Latvijā, gan ārpus tās robežām un kopā ar skolu ne tikai sportot, bet arī pavadīt laiku kopā ārpus treniņiem.

  Paula Marta Alksne

  handboliste