Salaspils sporta skolas

HANDBOLA NODAĻA

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA

HANDBOLA JAUNUMI

“Salaspils sporta skola” Latvijas čempionātā handbolā Virslīgā sievietēm izbraukuma spēlē svin uzvaru

Aizraujošas spēles sieviešu handbola virslīgā tika aizvadītas Pūpolsvētdienā (28.03.2021). Spēlē caur adatas aci uzvaru izcīnīt izdevās Salaspils sporta skolas handbolistēm trenera Nika Remesa vadībā, kas viesos Jēkabpilī pēc pārliecinošas vadības pirmā puslaika noslēgumā tikai ar minimālu vārtu starpību uzvarēja spēli ar rezultātu 33:32. Spēli starp Jēkabpils un Salaspils handbolistēm pārliecinoši...

Vieglatlētikas un fiziskās sagatvotības trenere Linda Ozola piedalās “Sporta studijas” podkāstā

2021.gada 21.martā notika Sporta studijas podkāsts #7 “Kā pandēmijā izdzīvo jauniešu sports” Latvijā, tai skaitā Salaspilī, bērni un jaunieši gandrīz jau pusgadu nav sportojuši iekštelpās, kā pandēmiju pārdzīvo jauniešu treneri un bērni Sporta studijas podkāstā 7.epizodē sporta žurnālists Andris Auziņš uz sarunu aicināja basketbola treneri Raimondu Feldmani, hokeja skolas “Rīga”...

ŠONEDĒĻ ATSĀKSIES ARĪ SIEVIEŠU HANDBOLA VIRSLĪGA; SALASPILS SPORTA SKOLAS KOMANDA AIZVADĪS 2 SPĒLES

Latvijas Handbola federācija (LHF) jau iepriekš ziņoja, ka pēc izmaiņām Ministru kabineta noteikumos LHF sacensību komisija lēmusi par vīriešu un sieviešu virslīgas čempionāta atsākšanos. Vīriešiem čempionāts tika uzsākts jau pagājušajā nedēļas nogalē ar Dobeles “Tenax” un “ASK/LSPA” savstarpējo spēli, bet šonedēļ ar četrām spēlēm Latvijas čempionāts turpināsies arī sieviešu virslīgā....

SVARĪGĀKAIS PAR

SALASPILS SS HANDBOLU

Spēcīgas tradīcijas

Kopš skolas dibināšanas iespēja trenēties handbolā ir meitenēm, bet kopš 2012.gada – arī zēniem.

Starptautiski turnīri

Tradicionāli piedalāmies “Tallinn CUP”, “Eken CUP”, “Panevezys CUP”, “Polva CUP”, “Garliava CUP”, “Utena CUP” , “Lajkonic CUP”.

Akreditētas programmas

IKVD akreditētas programmas Handbols (20V813001) un Handbols (30V813001).

Augsti sasniegumi

2020.gadā U15 zēnu komanda ierindojās 1.vietā LČ. 10 sporta skolas audzēkņi iekļauti Latvijas izlases kandidātu sarakstos!

Vecumu grupas

Programmu saturs nodrošina pēctecību no “SSG”(2013) līdz “SMP-1”(2004) grupai.

Salaspils turnīri

Ikgadu septembra mēnesī tiek organizēts Starptautiskais handbola turnīrs meitenēm “Salaspils kauss”, oktobrī turnīrs zēniem “Rudens roka”.

Latvijas čempionāti

U12 līdz U17 grupas piedalās valsts čempionātā, U10 un U11 grupas – “Minihandbola” turnīrā.

Virslīgas komanda

Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komanda jau daudzus gadus startē Latvijas handbola augstākajā līgā – Virslīgā sievietēm.

Handbola Sekcijas

TRENERI

Salaspils Sporta Skolas handbola sekcijas aktīvie treneri – Marija Zaščerinska, Niks Remess, Inals Doguzovs un Linda Bogdanova.

Marija Zaščerinska

Marija Zaščerinska

Handbola vecākā trenere

Niks Remess

Niks Remess

Handbola treneris

Inals Doguzovs

Inals Doguzovs

Handbola treneris

Linda Bogdanova

Linda Bogdanova

Handbola vecākā trenere

KO PAR MUMS SAKA

ATSAUKSMES

 • Sports ir viena no manas dzīves galvenām sastāvdaļām. Patiecoties Salaspils sporta skolai, es sportoju gandrīz katru dienu. Es to nedaru piespiedu kārtā, tas man sagādā prieku un baudu, treniņi ir ļoti labi saplānoti. Treniņu režīms man palīdz būt sportiskam un veselīgam.

  Stepans Čornijs

  handbolists

 • Paldies Salaspils Sporta skolas direktorei un visiem treneriem par darbu un aizrautību ar sportu, kas tiek nodots arī mūsu bērniem. Bērni nav jāskubina iet uz treniņiem, paši dodas ar prieku. Īstie cilvēki īstajā vietā! 

  Kristīne Kazerovska

  handbolistu māte

 • Esmu pateicīga Salaspils sporta skolai par sniegto iespēju spēlēt savā komandā – gan Latvijā, gan ārpus tās robežām un kopā ar skolu ne tikai sportot, bet arī pavadīt laiku kopā ārpus treniņiem.

  Paula Marta Alksne

  handboliste