Cenas

Mērvienība

Paskaidrojums

Cena EURO

Sporta skolas mācību- treniņu nodarbību maksa
(vecāku līdzfinansējums par sporta izglītības programmu "handbols" un "vieglatlētika" apguvi)
 1 mēnesis gada maksa
45,00 eiro (9 mēneši)
 5,00

Sporta zāles īre

18,00

½ sporta zāles īre

10,00

Sporta zāle vienam cilvēkam līdz 15:00**

t.sk. dušas

2,00

Sporta zāles izmantošana atbalstāmajām Salaspils novada sporta organizācijām

10,00

Sporta zāles izmantošana atbalstāmajām Salaspils novada sporta organizācijām nodarbībām ar bērnu un jauniešu grupām

5,00

½ sporta zāles izmantošana atbalstāmajām Salaspils novada sporta organizācijām

6,00

½ sporta zāles izmantošana atbalstāmajām Salaspils novada sporta organizācijām nodarbībām ar bērnu un jauniešu grupām

Trenažieru zāles apmeklējuma abonements

12 x 1 stunda

20,00

Trenažieru zāles izmantošana

1 stunda (individuāli)

20,00

Trenažieru zāles izmantošana

(vienam cilvēkam)

2,00

Personas ar īpašām vajadzībām, pensionāri un represētās personas var izmantot stadionu un trenažieru zāli bez maksas no plānotajām nodarbībām brīvajā laikā. Ievērojot iekšējās kārtības noteikumus.

*Pakalpojums pieejams ārpus plānoto sporta nodarbību laika.

** Brīvie individuālie apmeklējumi lielajā sporta zālē  līdz plkst. 15:00, ja nav jāieslēdz apgaismojums,  bez dušas - 1,00 EUR

Salaspils novada iedzīvotāji bez maksas var izmantot sporta zāli sestdienās no plkst. 9.00 līdz 14.00 sporta nodarbībām, kas nav organizētas trenera pavadībā, Līvzemes ielā 22, Salaspilī, ievērojot iekšējās kārtības noteikumus un saskaņā ar sporta nodarbību grafiku.

(Domes lēmums no 14.12.2016. „Par pašvaldības iestādes Salaspils sporta skolas sporta telpu nomas  maksas apstiprināšanu”)