20.starptautiskais pludmales handbola turnīrs "Jūrmala 2016"


Pludmales turnīra izspēle tika aizvadīta pēc sistēmas 3 apakšgrupas pa 3 komandām. Tad sekoja vēl viena komandu dalīšana apakšgrupās atkarībā pēc iegūtās vietas. Mūsu meitenes savā apakšgrupā izcīnīja 2 pārliecinošas uzvaras pār Dobeles un Taesti Savi (EST) komandām, līdz ar to ierindojoties 1.vietā A grupā.

Salaspils SS - REIR Dobele   2:0 (24:20)
Salaspils SS - Taesti Savi     2:0 (23:19)

Nākamais posms tika aizvadīts pret B grupas 2.vietas un C grupas 3.vietas ieguvējām. Tās bija Jēkabpils SS un Olaines Dīvas komandas attiecīgi. Šoreiz salaspilietēm nācās piepūlēties un izmēģināt savus spēkus arī pēcspēles metienu sērijā. Bet viss noslēdzās veiksmīgi un 9.jūlijs noslēdzās ar 4 uzvarām 4 spēlēs.

Salaspils SS - Olaines Dīvas    2:1 (39:25)
Salaspils SS - Jēkabpils SS      2:0 (27:22)

Veiksmīga pirmā diena ļāva Salaspils sporta skolas komandai uzreiz kvalificēties FINAL4 stiprākajām četriniekam, kas pretendēja uz turnīra galvenajām balvām un uzvarētāju kausiem. Atlika sagaidīt pretinieču vārdus. Un par tiem kļuva LSPA (kvalificējās pēc 1.dienas rezultātiem), Taesti Savi no Igaunijas (apspēlēja 1/4 finālā REIR Dobeles komandu) un Jēkabpils SS (uzvarēja 1/4 finālā Ogres komandu). FINAL4 spēles tika aizvadītas pēc apļa sistēmas. Mūsu meitenēm izdevās izcīnīt 2 uzvaras trijās spēlēs: 

Salaspils SS - Taesti Savi     2:1 (33:31)
Salaspils SS - LSPA             2:1 (25:20)
Salaspils SS - Jēkabpils SS  1:2 (28:34)

Diemžēl ar to nepietika. Pēdējā spēlē tika piedzīvots zaudējums pret iepriekšējā dienā uzvarētajām jēkabpilietēm. Un, neskatoties uz to, ka Jēkabpils SS komanda nopelnīja tikpat punktus cik Salaspils SS (pa 4 punktiem), savstarpējā spēle izšķīra uzvarētāja kausa un iespaidīgās naudas balvas likteni. 1.vietā ierindojās Jēkabpils SS (zelta kauss un 600 EUR), 2.vietā - Salaspils Sporta skola (sudraba kauss un 250 EUR) un 3.vietā igaunietes Taesti Savi (bronzas kauss un 100EUR).Salaspils Sporta skolas komandas sastāvs: Diāna Golubeva, Gunta Trubače, Inese Umjarova, Renāte Salmane, Dace Potapova, Olga Rudziša, Nataļja Kozlova, Anastasija Agarkova, Alīna Molkova, Marija Sokologorska. Treneri: Jūlija Šamricka un Edgars Vakuļčiks.
Komanda izsaka lielu pateicību Salaspils pašvaldības izglītības iestādei "Salaspils sporta skola"un Salaspils novada domei par iespēju piedalīties šajā turnīrā, visiem saviem skaļajiem atbalstītājiem klātiene un ne tikai, LHF par pasākuma organizāciju un Jūrmalai par sauli un lieliskiem laika apstākļiem! Paldies :)