2002.g.dz. handbolistes noslēdz Latvijas Jaunatnes čempionātu ar medaļām!

 Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā D vecuma grupā 2002.gada dzimšanas un jaunākām meitenēm šogad norisinājās trīs posmos. Pirmais aplis tika spēlēts Kurzemē - Vaiņodē - novembrī, otrais posms aizvadīts Zemgalē - Dobelē janvārī, bet izšķirošās spēles šoreiz norisinājās Latgalē - handbola tradīcijām bagātā pilsētā Ludzā 5.-6.martā.
 Salaspils sporta skolas komanda 14 cilvēku sastāvā devās uz Ludzu, ieņemot 3.vietu turnīra tabulā. Tomēr 4. un 5.vietā esošās Vaiņodes un Jēkabpils komandas atpalika no mūsu meitenēm tikai pa 2 punktiem. 
 Pirmajā dienā treneres Jūlijas Šamrickas komandai nācās spēlēt trīs mačus. Pirmās divas spēles bija tieši pret čempionāta līderēm - ludzainietēm un dobelniecēm. Abās spēlēs salaspilietes spēlēja ar maksimālo atdevi pirmo puslaiku cerībā atņemt vērtīgus punktus arī 1. un 2.vietā esošām komandām. Otrajā puslaikā, būdamas iedzinējos - tomēr ļāva līderēm nedaudz atpūsties, lai pietaupīt spēkus izšķirošajām spēlēm ar tuvākām sāncensēm. 
 Trešajā spēle pret Liepājas novada sporta skolas Vaiņodes komandu Salaspils meitenes noskaņojās un parādīja ātru un rezultatīvu spēli, it īpaši otrajā puslaikā. Rezultātā skaista uzvara ar +10 (36:26). Svētdienas spēlē pret Jēkabpils sporta skolu tikpat pārliecinošs sākums un pirmā puslaika rezultāts 10:1 mūsu labā. Spēles gala rezultāts 15:9 salaspilietēm par labu.
 Kā viena no rezultatīvākajām čempionāta spēlētājam šogad ir salaspiliete Anastasija Blažēviča (3.vieta un 74 vārti), kā arī mūsu Poļina Razumovska (10.vieta un 50 vārti).
 Salaspils sporta skolai otro gadu pēc kārtas izdodas izcīnīt bronzas godalgas šajā vecuma grupā. Apsveicam visas meitenes un viņu treneri Jūliju ar labu panākumu un novēlam turpmāku progresu!
 Komandā spēlēja: Anastasija Blažēviča, Arina Šarapova, Margarita Bičeka, Poļina Razumovska, Linda Vēvere, Olesja Petrova, Aļona Astašova, Valērija Makšanova, Viktorija Žagare, Linda Briede, Aija Krodzeniece, Madara Andriksone, Ieva Stukle, Elizabete Kirilova, Katrīna Brokāne.