2002.g.dz. handbolistiem medaļas "Ziemassvētku kausā" Jūrmalā!

Jūrmalas sporta skolas atklātais turnīrs handbolā 2002.g.dz zēniem tika rīkots Pumpuru vidusskolas sporta zālē jau otro gadu pēc kārtas. Salaspils sporta skola saņēma ielūgumu un handbola treneru Lindas Brikmanes un Nika Remesa trenētā komanda ar prieku devās uz šīm sacensībām.

Šoreiz turnīrā startēja 4 komandas: Ogres novada sporta centrs, Aizkraukles novada sporta skola jeb komanda no Skrīveriem, mājinieki no Jūrmalas sporta skolas un salaspilieši.

Viegla spēle mūsu puišiem izdevās pret Ogres NSC komandu, kas tika apspēlēta ar pārliecinošu rezultātu 32:19. Ļoti saspringts mačs izvērtās ar skrīverniekiem - vēl 7 minūtes pirms beigām salaspiliešiem bija tikai +1 vārtu pārsvars (17:16). Bet, aizvadot spēles galotni daudz veiksmīgāk par pretiniekiem un gūstot 5 bezatbildes vārtus pēc kārtas, varējām uzelpot nedaudz mierīgāk (22:16). Galu galā svinējām uzvaru ar rezultātu 23:21. 
Un visbeidzot, vienīgo zaudējumu turnīrā salaspiliešiem sagādāja mājinieku komanda - Jūrmalas SS. Pēc pirmā puslaika piekāpāmies ar minimālo vārtu starpību -1 (5:6), bet otrajā tomēr palaidām jūrmalniekus vēl nedaudz uz priekšu un zaudējām ar rezultātu 10:13.

Rezultātā 4 izcīnītie punkti trīs spēlēs, 2.vieta turnīrā un sudraba medaļas apbalvošanas ceremonijā!Salaspils sporta skolas komandā spēlēja: Armands Cunskis, Mārtiņš Čuhnovs, Artūrs Ozerskis, Artūrs Spradzenko, Domeniks Ulmanis, Edijs Putniņš, Valdis Valainis, Rihards Poļiščuks, Artūrs Lejiņš, Ralfs Vēveris.
Komandas treneri: Niks Remess un Linda Brikmane.

Apsveicam handbolistus un viņu trenerus ar izcīnītajām medaļām!