2004./2005.g.dz.handbolisti gatavojoties startam LJČ, spēlē Paņevežos

16.februārī Lietuvas pilsētā Paņeveži norisinājās starptautisks turnīrs 2005.g.dz. zēniem "Paņevežio Taure", kurā startēja 5 komandas, to starpā arī Salaspils sporta skola trenera Nika Remesa vadībā. Piedalīšanās šajā turnīrā bija kā sagatavošanās etaps pirms šajā nedēļas nogalē notikušā Latvijas jaunatnes čempionāta 2.posma U-14 zēniem (2004.g.dz. un jaunāki), kas tika aizvadīts Dobelē.

Turnīrā Paņevežos piedalījās 2 Lietuvas komandas - Eišiškiu AR SM un Paņevežio KKSC, kā arī 3 komandas no Latvijas - Ulbrokas SK, Skrīveri un Salaspils SS.

Mūsu zēni ievērojami piekāpās Eišiškiu AR SM ar 15:26, teicami aizvadīja spēli pret turnīra čempioniem - mājniekiem Paņevežiem 13:17, un līdz pēdējām cīnijās par bronzas godalgām ar pārējām divām komandām no Latvijas.
Cīņa par bronzu izvērtās sīva. Skrīveri, Ulbroka un Salaspils izcīnīja vienādu uzvaru skaitu - pa vienai. Salaspils uzvarēja Skrīverus ar 18:14, Skrīveri vinnēja Ulbroku ar 17:15, bet Ulbroka svinēja uzvaru pār salaspiliešiem ar 17:14. Nācās skaitīt vārtu starpību: Skrīveriem tā bija -2, Salaspilij un Ulbrokai +1. Līdz ar to visu izšķīra savstarpēja spēle un 3.vietā ierindojas mūsu kaimiņnovada sportisti - Ulbrokas SK, 4.vietā Salaspils SS, bet Skrīveriem 5.vieta turnīrā.

Šis brauciens bija pēdējais gatavošanās etaps pirms Latvijas Jaunatnes čempionāta 2.posma, kas 25.februārī norisinājās Dobelē.

Salaspils sporta skolas U-14 komanda ir ielozēta A apakšgrupā kopā ar Dobeles SS, Vaiņodes un Ogres SC komandām.
Ja pirmajā LJČ posmā mūsējie piedzīvoja 3 zaudējumus 3 spēlēs, tad šoreiz viņiem izdevās atņemt pirmos punktus pretiniekiem!
Spēle pret Ogres SC noslēgusies ar neizšķirts 16:16, bet pirmajā puslaikā mēs pat bijām vadībā 8:7! 
Dobeles SS un Vaiņodes komandai piekāpāmies ar 7:24 un 17:28 attiecīgi, bet jāpiemin, ka mūsu komandā startē tikai divi 2004.g.dz. spēlētāji, bet pārējie puikas - ir jaunāki. 

Kopvērtējumā Salaspils sporta skola ir palikusi 4.vietā A apakšgrupā un jau 28.-29.aprīlī sacentīsies par 5.-8.vietu kopā ar Ogri, Rīgu un Tērveti.Rezultatīvākais spēlētājs Salaspils komandā ar 16 gūtajiem vārtiem 6 spēlēs ir Kristiāns Strautnieks.

Salaspils U-14 komandā LJČ 2.posmā startēja: Mills Enriko Patriks, Gailītis Ernests, Strautnieks Matīss, Karašovs Mārcis, Gailums Rainers, Strautnieks Kristiāns, Straškevičs Mareks, Vidzis Krists, Gūtmanis Huga, Liepiņš Ričards Jānis, Ozols Raivo (trenere - Marija Zaščerinska).

Apsveicam puišus ar pirmo izcīnīto punktu un novēlam 3.posmā tikt pie pirmās uzvaras!