2005.gada dzimušās handbolistes Latvijas jaunatnes čempionātā uzvar visas 2.sabraukuma spēles


Sestdien, 13.janvārī Salaspils sporta skolas zālē, Līvzemes ielā 22, tika aizvadītas Latvijas jaunatnes čempionāta handbolā (2005.g.dz. meitenēm) 2.sabraukuma spēles. Čempionātā dalību pieteikušas 8 komandas, kura sadalītas 2 apakšgrupās. A apakšgrupā: Dobeles SS, Ludzas NSS, Jēkabpils SS, Aizkraukles SS/ Skrīveri, savukārt B apakšgrupā: Olaines SC, Liepājas nov./ Vaiņode, Salaspils SS 1.kom. un Salaspils SS 2.kom.

Sporta skola šajā vecuma grupā čempionātā startē 2 komandu sastāva. Pirmajā komandā apvienotas treneres Marijas Zaščerinskas un trenera Inala Doguzova labākās 2005.g.dz. audzēknes, savukārt 2.kom. iekļautas arī  meitenes, kuras ir pat 2 gadus jaunākas (2007.g.dz.) par savām pretiniecēm, bet neskatoties uz to gūst pirmo spēļu pieredzi Latvijas mēroga sacensībās.

Salaspils SS 1.komanda aizvadīja 3 spēles un pārliecinoši izcīnīja 3 uzvaras (pret Olaines SC 20:7, pret Vaiņodi 28:9 un Salaspils SS 2.kom. 30:0), kas ļāva B apakšgrupā izvirzīties 1.vietā. Salaspils SS 2.komanda piedzīvoja 3 zaudējumus un vērtīgu spēļu pieredzi.

Vēlos atzīmēt, ka šajā sabraukumā, kurš norisinājās Salaspilī, prieks bija redzēt sacensību skatītājus– audzēkņu vecākus un vecvecākus, kuri bija ieradušies atbalstīt un just līdzi mūsu handbolistēm. Paldies jums par izrādīto interesi un līdzjutēju atbalstu!

Paldies arī sporta skolas handbola nodaļas audzēkņiem: Jeļizavetai Žigalkinai, Ērikai Sirsniņai, Adrianai Balašovai un Domenikam Ulmanim, kuri palīdzēja noorganizēt handbola sabraukumu Salaspilī un paralēli handbola spēles apguvei, stažējas par handbola spēles tiesnesi/ sekretāri.

Apsveicam meitenes un viņu trenerus Mariju Zaščerinsku un Inalu Doguzovu ar pārliecinošu uzvaru 2.sabraukumā, kā arī vēlam veiksmes čempionāta finālturnīrā, kuru plānots aizvadīt jau marta mēnesī!!!