2018.gada Latvijas čempionāts vieglatlētikā ar medaļām!

28. un 29.jūlijā, sestdien un svētdien Rīgā, ”Daugavas” stadionā, pēc sešu gadu pārtraukuma atkal notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Kopš 1920. gada pēc kārtas jau 97. Turklāt pirmo reizi čempionāts vienlaicīgi notika arī U23 grupas sportistiem. Sacīkstes norisinājās 42 disciplīnās un vairakās no tām startēja arī salaspilieši!

Par pirmās dienas mūsu varoņiem kļuva Aigars Feteris, kas saspringtā konkurencē ierindojās 4.vietā 1500m distancē ar rezultātu 4:04.85, un Ēriks Solovjovs, kas ļoti vējainos apstākļos (!) 400m distancē uzrādīja 55.55s un 21.vietu.

Tapat ļoti tuvu goda pjedestalam bija salaspilietis Juris Gailis, kas absolvējis Salaspils sporta skolu un kopš 1.09.2017 pārstāv RTU SPORTS organizāciju. Viņš, turpinot tradīcijas barjerskriešanā, izcīnīja divas 4.vietas Latvijas čempionātā! 400m barjerās rezultāts 1:01.24 (II sporta klase) un 110m barjerās ar rezultātu 16.67 (II sporta klase).

Iespējams viskarstākājā 2018.gada vasaras dienā, 29.jūlijā, Ināras Znūtiņas audzēknis - salaspilietis Andrejs Bānis - laboja savu personisko rekordu 3000m distancē 9:23.95 (II sporta klase) un izcīnīja augsto 5.vietu Latvijas čempionātā pieaugušajiem!

Otrajā sacensību dienā velreiz startēja Aigars Feteris un Ēriks Solovjovs, kas šoreiz spēja ielauzties labāko desmitniekā 800m distancē! Treneris Aigars ierindojās 7.vietā ar rezultātu 1:57.25, bet Ēriks 10.vietā ar rezultātu 2:01.38

Un visbeidzot, medaļas sacensībās izcīnīja divi mūsu sportisti: treneris un audzēkne uzkāpa uz Latvijas 2018.gada čempionāta goda pjedestāla vesera mešanā! Igoram Sokolovam 31. pēc kārtas valsts čempiona tituls (kopā ar ziemas čempionātiem) un zelta medaļa ar rezultātu 63,69m. Kristiānai Poļakovai personīgais rekords (!) ar 4kg veseri (42,03m) un bronzas medaļa pieaugušo konkurencē!

Apsveicam visus mūsu sportistus ar lielisku startu sezonas svarīgākajās sacensībās Latvijā!