5 audzēkņi=5 ZELTI


19. aprīlī, Aizkrauklē norisinājās "Metēju diena 2018" sacensības divās vecuma grupas: U18 un U20.
Šajās sacensībās mūsējie rādīja izcilus sasniegumus. Sacensībās startēja 5 audzēkņi un visi pieci ieguva ZELTA medaļas.

Signe Vilhovika šķēpa mešanas priekšsacīkstēs realizēja 2/3 metieniem, kuros labākais rezultāts bija 44.62m. Finālā Signe realizēja tikai 1/3 šķēpa metieniem, taču tāpat ierindojās 1.vietā. Piebilstot, ka šī Signei bija pārliecinoša uzvara, jo 2.vietas rezultāts bija par vairāk kā 4m tuvāks, nekā uzvarētājai.

Kristīne Iščerjakova vesera mešanas (4kg) priekšsacīkstēs realizēja 1/3 metieniem, kas arī nesa Uzvaras laurus. Kristīnes rezultāts 41.59m.

Kristiāna Poļakova pārliecinoša uzvarētāja vesera mešanā (3kg), viņas rezultāts 42.85m. Otrās vietas ieguvēja atpalika no uzvarētājas par vairāk kā 5m.

Matīss Čudars šķēpa mešanas priekšsacīkstēs ierindojās 2.vietā, taču fināla pirmajā šķēpa mešanas mēģinājumā pārspēja sevi un visus pārējos dalībniekus ar rezultātu 47,47m un ierindojās godpilnajā 1. vietā. 

Makars Korotkovs nepārspējams vesera mešanā (5kg) U18 grupā jauniešiem. Priekšsacīkstēs Makars realizēja tikai 1 metienu, bet tāpat tas bija par veseliem 16m tālāk nekā otrās vietas ieguvējam. Finālā Makars pārspēja pats savu rezultātu, līdz ar to vēl pārliecinošāka uzvara gala vērtējumā. Makara rezultāts 62.49m, kas ir par 18m tālāk nekā 2.vietas ieguvējam.

Apsveicam trenerus Ināru Znūtiņu un Igoru Sokolovu par šiem izcilajiem sasniegumiem, kā arī veiksmi turpmāk! Lepojamies.