5 medaļas Ventspilī Latvijas U18 un U20 čempionātā vieglatlētikā!

Uz Ventspili Salaspils sporta skola šoreiz devās kuplā skaitā - 20 audzēkņi un 3 treneri. Startējām daudzās disciplīnās: tāllēkšanā, lodes grūšanā, vesera mešanā, skriešanā u.c. Tomēr par varoņiem šoreiz jāatzīst vidējo un garo distanšu skrējējus!

Akselam Blankam teicams sniegums gan pirmajā, gan otrajā dienā! 1.jūlijā izcīnīta sīvā cīņā ar tuvāko konkurentu, kas tika pārspēts par izšķirošajām 39 sekundes simtdaļām, izcīnīta 2.vieta 1500 metru distancē U18 jauniešiem ar rezultātu 4;17,47! Otrajā dienā Aksels skrēja 800 metru distancē un tur atkal medaļa - šoreiz bronza - un atzinīgs rezultāts 2;04,10!Par Latvijas U20 čempionāta bronzas godalgas ieguvēju kļuva mūsu juniors - Andrejs Bānis, kas 5000m distanci veica ar rezultātu 18:15,63.

Savukārt mešanas disciplīnās šoreiz iepriecināja U18 jaunietes. Spraigās šķēpa mešanas sacensībās 21 dalībnieces konkurencē līdz pat izšķirošajam 6.metienam 4.pozīcijā turējās mūsējā Signe Vilhovika (39,92m), tomēr pašā pēdējā metienā Signei padevās izcils metiens uz 41,90m, kas ļāva kāpt uz goda pjedestāla 3.vietu!Vesera mešanā 2.vietu ar 45,55m tālo metienu izcīnīja Kristīne Iščerjakova.Ar pārējo mūsu audzēkņu rezultātiem var iepazīties sadaļā www.salaspilssportaskola.lv/rezultati

1.dienas FOTOGALERIJA
2.dienas FOTOGALERIJA

Apsveicam sportistus un viņu trenerus - Ināru Znūtiņu, Igoru Sokolovu un Anitu Trumpi - ar izcīnītām godalgām!