Aizvadītas skolu sporta starpnovadu stafešu sacensības "Drošie un veiklie"

Starpnovadu skolu sporta sacensībās "Drošie un Veiklie" 26.martā Salaspilī startēja 9 komandas: Salaspils 1.vidusskola  Salaspils 2.vidusskola, Daugmales pamatskola, Ķekavas vidusskola, Baložu vidusskola, Tīnūžu sākumskola, Pļavniekkalna sākumskola, Olaines 1.vidusskola un Olaines 2.vidusskola.

2008./2009.g.dz. skolēni pārbaudīja savus spēkus sešās dažādās stafetēs - basketbola piespēlēs, pildbumbas pārnešanā, līkloču futbola bumbas vadīšanā ar kāju, tenisa bumbiņas mešanā mērķī, "zirnekļa" gājienā un stafetē ar vingrošanas apļiem. 

Vislabāk sagatavojušies pārbaudījumiem šoreiz bija Ķekavas vidusskolas sportisti. Viņiem divas 1.vietas, viena 2.vieta, divas 3.vietas un viena 5.vieta. Kopvērtējumā pārliecinoša uzvara.
Otrie, piekāpjoties tikai pa 1,5 punktu, palika Pļavniekkalna sākumskola, bet trešajā vietā - Olaines 1.vidusskola.

Abas Salaspils komandas palika uzreiz aiz goda pjedestāla. Salaspils 2.vidusskolai 4.vieta kopvērtējumā, bet Salaspils 1.vidusskola ierindojās 5.vietā.
Salaspils 2.vidusskola ieguva 1.vietu basketbola piespēlēs un 3.vietu tenisa bumbiņas mešanā, bet pārējās stafetēs lielākoties ieguva 5.-6.vietas.
Savukārt Salaspils 1.vidusskolai labāk veicās spēka un skriešanas pārbaudījumos (trīs 4.vietas), bet tehnisko prasmju stafetēs, kā piemēram futbola bumbas vadīšana vai metieni mērķī uz precizitāti, iegūtas 5.,6. un 7.vietas.Apsveicam divas labākās komandas ar iekļūšanu Zemgales reģiona sacensībās!

Ar detalizētām rezultātu tabulām var iepazīties Salaspils sporta skolas mājas lapas sadaļā "Rezultāti".