Aizvadītas starpnovadu skolu sporta sacensības vieglatlētikas četrcīņā un individuālos startos "C" un "D" vecuma grupām!

Salaspils stadions atklāja vieglatlētikas sacensību sezonu ar starpnovadu skolu sporta sacensībām četrcīņā "Draudzība" un individuālajām sacensībām "C" un "D" vecuma grupām. Sacensībās piedalījās 130 dalībnieki no trīs novadu skolām: Salaspils 1.vidusskola, Salaspils 2.vidusskola, Ikšķiles vidusskola un Olaines 1.vidusskola. 
Abas mūsu novada skolas pieteica gan zēnu, gan meiteņu komandas vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība", kur svarīgākais bija uzrādīt maksimāli labāko rezultātu visās četrās disciplīnās un savākt lielāko punktu skaitu kopvērtējumā. Tiesneši ar Salaspils sporta skolas direktori Anitu Trumpi priekšgalā summēja katras komandas piecu labāko dalībnieku punktus, kā arī noteica individuālus uzvarētājus (3 zēnus un 3 meitenes).

Rezultātā vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība 2016" meiteņu konkurencē triumfēja - Salaspils 1.vidusskolas komanda, bet zēniem - Salaspils 2.vidusskola! Abas šīs komandas izcīnīja tiesības 2016.gada 19.maijā startēt Zemgales reģiona finālsacensībās, kas šogad norisināsies Bauskā.

V/A 4-cīņa DRAUDZĪBA

meitenes, komandā
1.vieta     Salaspils 1.vidusskola - 984 punkti
2.vieta     Salaspils 2.vidusskola - 912 punkti
 3.vieta     Olaines 1.vidusskola   - 520 punkti

zēni, komandā
1.vieta     Salaspils 2.vidusskola - 1086 punkti
2.vieta     Salaspils 1.vidusskola  - 901 punkti
3.vieta     Ikšķiles vidusskola     -  578 punkti 

meitenes, individuāli
1.vieta    Zane Freimane (Salaspils 1.vsk.)  - 278 punkti
2.vieta     Linda Vēvere (Salaspils 2.vsk.)    - 228 punkti
3.vieta     Linda Prodniece (Olaines 1.vsk.)  - 209 punkti

zēni, individuāli
1.vieta Vladislavs Magdisjuks (Salaspils 2.vsk.) - 266 punkti
2.vieta    Arturs Raduškins (Salaspils 2.vsk.)    - 255 punkti
3.vieta     Mārtiņš Grigorovičs (Ikšķiles vsk.)    - 232 punkti

Ar plašākiem rezultātiem katrā no disciplīnām meitenēm (60m, bumbiņas mešana, tāllēkšana un 500m skrējienā) un zēniem (60m, bumbiņas mešana, tāllēkšana un 800m skrējienā) var iepazīties ŠEIT

C vecuma grupā startēja 2003./2004.gada dzimšanas sportisti. Salaspiliešiem panākumi vairākās disciplīnās:
  • Stafetē 4x100m zēniem 1.vieta Salaspils 1.vidusskolai (M.Ozols, K.Salmanis, L.Ulmanis, K.Kazakupčs), 2.vieta Salaspils 2.vidusskolai (D.Goļcovs, T.Kramarovs, D.Kuksītis, A.Ilvess);
  • 800m skrējienā zēniem 1.vietā M.Ozols (Salaspils 1.vsk.), 2.vietā M.Gavrilovs (Salaspils 2.vsk.), 3.vietā K.Salmanis (Salaspils 1.vsk.);
  • 800 m skrējienā meitenēm 3.vietā Rasma Knipše (Salaspils 1.vsk.);
  • 300m skrējienā meitenēm 3.vietā Rasma Knipše (Salaspils 1.vsk.);
  • 300m skrējienā zēniem 1.vietā T.Kramarovs (Salaspils 2.vsk.), 2.vietā L.Ulmanis (Salaspils 1.vsk.), 3.vietā K.Kazakupčs (Salaspils 1.vsk.);
  • Tāllēkšanā meitenēm 2.vietā A.Stepiņa (Salaspils 1.vsk.);
  • Tāllēkšanā zēniem 2.vietā M.ozols (Salaspils 1.vsk.);
  • Lodes grūšanā 1.vietā V.Aleksejeva (Salaspils 2.vsk.), 3.vietā L.Briede (Salaspils 1.vsk.);
  • Lodes grūšanā zēniem 1.vietā Daniils Kursits (Salaspils 2.vsk.), 2.vietā A.Ilvess (Salaspils 2.vsk.) un 3.vietā M.Zuments (Salaspils 1.vsk.);
  • Šķēpmešanā zēniem 2.vietā D.Kursits (Salaspils 2.vsk.), 3.vietā R.Kaļikovs (Salaspils 2.vsk.);
  • Augstlēkšanā meitenēm 2.vietā Annija Stepiņa (Salaspils 1.vsk.);
  • Augstlēkšanā zēniem 1.vietā Tomass Kramarovs (Salaspils 2.vsk.);
  • 60m sprintā meitenēm 2.vietā Annija Stepiņa (Salaspils 1.vsk.);
  • 60m sprintā zēniem 1.vietā Markuss Ozols (Salaspils 1.vsk.) un 3.vietā Lūkass Ulmanis (Salaspils 1.vsk.);
  • 60m/barjerās meitenēm 2.vietā Poļina Pestune (Salaspils 2.vsk.);
  • 60m/barjerās zēniem 1.vietā Ričards Kaļikovs, 2.vietā Roberts Kaļikovs, 3.vietā Maksims Gavrilovs (visi no Salaspils 2.vidusskolas).
D vecuma grupā startēja 2005./2006.gada dzimšanas sportisti. Salaspiliešiem panākumi sekojošās disciplīnās:
  • 4x100m stafetē meitenēm 2.vieta Salaspils 1.vidusskolai (A.E.Toča, E.Mažoriņa, E.Stepurova, I.Gabrāne);
  • 4x100m stafetē zēniem 1.vieta Salaspils 1.vidusskolai (D.Lazdiņš, R.Pinkulis, M.Straškevics, K.Āboltiņš);
  • 300m skrējienā meitenēm 3.vietā Marta Elizabete Siliņa (Salaspils 1.vsk.);
  • 300m skrējienā zēniem 1.vietā Ričards Pinkulis, 2.vietā Roberts Bleidels, 3.vietā Mareks Straškevics (visi no Salaspils 1.vidusskolas);
  • Bumbiņas mešanā zēniem 1.vietā Ričards Pinkulis, 2.vietā Mareks Straškevics un 3.vietā Niks Edgars Austrums (visi no Salaspils 1.vidusskolas);
  • 60m sprintā zēniem 1.vietā K.Āboltiņš (Salaspils 1.vsk.), 2.vietā D.Goļcovs (Salaspils 2.vsk.);
  • 60m sprintā meitenēm 2.vietā Anastasija Goļcova (Salaspils 2.vsk.), 3.vietā Ieva Gabrāne (Salaspils 1.vsk.);
  • 600m skrējienā zēniem 1.vietā Roberts Bleidels, 2.vietā Krists Vidzis un 3.vietā Kristiāns Artis Pastors (visi no Salaspils 1.vsk.);
  • Tāllēkšanā zēniem 1.vietā Krišjānis Āboltiņš (Salaspils 1.vsk.), 2.vietā Daņila Goļcovs (Salaspils 2.vsk.);
  • Tāllēkšanā meitenēm 1.vietā Anastasija Goļcova (Salaspils 2.vsk.);
  • 60m/barjerās meitenēm 1.vietā Anastasija Goļcova (Salaspils 2.vsk.);
  • 60m/barjerās zēniem 1.vietā Krists Vidzis (Salaspils 1.vsk.);
  • Augstlekšanā zēniem 1.vietā D.Goļcovs (Salaspils 2.vsk.);
  • Augstlēkšanā meitenēm 2.vietā Evelīna Mažoriņa (Salaspils 1.vsk.).
ar visiem rezultātiem C vecuma grupā var iepazīties ŠEIT
ar visiem rezultātiem D vecuma grupā var iepazīties ŠEIT

Salaspils sporta skola apsveic visus Salaspils skolu sportistus un sporta skolotājus ar lieliskiem panākumiem un novēl uzvaras arī Zemgales reģiona sacensībās - 19.maijā Bauskā četrcīņā "Draudzība" un 24.maijā Tukumā "C" un "D" vecuma grupu startā!