Aizvadīts 1.piemiņas turnīrs handbolā sievietēm "Ārona kauss 2015"

Š.g. 2.-3.maijā, Salaspils sporta namā, tika aizvadīts 1.piemiņas turnīrs handbolā sieviešu komandām "ĀRONA KAUSS 2015".
Turnīrs tika rīkots, lai godātu ilggadējā Salaspils handbola trenera Ārona Galperina piemiņu. Tieši handbola treneris ĀRONS GALPERINS pirms 40 gadiem ieviesa šo komandu sporta spēli Salaspilī, kas šodien veicina novada atpazīstamību sportā. 

Turnīrā piedalījās 4 sieviešu komandas: trīs Latvijas komandas no Salaspils un Skrīveriem un viena Igaunijas komanda, kuru pārstāvēja handbolistes no Tallinas.
Jau turnīra sākumā Igaunijas handbolistes izvirzījās vadībā. Turnīra pirmajā spēlē, spraigā cīņā, vien spēles pēdējā minūtē ar +1 punkta pārsvaru (22:21), igaunietēm izdevās pārspēt Salaspils 1.komandu, bet katrā nākamajā spēlē izcīnīt pārliecinošas uzvaras gan pret Salaspils 2.komandu, gan Skrīveru handbolistēm. 
Arī finālspēlē par 1.vietu atkārtotā duelī ar Salaspils 1.komandu, igaunietes izrādījās spēcīgākas un svinēja uzvaru. Attiecīgi Salaspils 1.komanda (treneres Jūlijas Šamrickas vadībā) izcīnīja "sudraba kausiņus". Turnīrā 3.vietu izcīnīja handbolistes no Skrīveriem un 4.vieta Salaspils 2.komandai.
  
attēlā: 1.vieta Tallinas handbolistes                                                                                                       attēlā: 2.vieta Salaspils handbolistes

Visa turnīra laikā tika vērtēts arī katras spēlētājas individuālais sniegums. Kā rezultatīvākā spēlētāja Salaspils komandā tika atzīta Dace Potapova (Nr.8), labākās vārtsardzes tituls tika piešķirts Guntai Trubačai(Nr.1), bet kā pieredzējušākā spēlētāja tika nominēta Olga Rudziša(Nr.2), kura bija viena no pirmajām trenere Ārona Galperina audzēknēm. Katra nominētā spēlētāja saņēma piemiņas t-kreklu.   

Paldies visām spēlētājām un viņu treneriem/ēm par dalību 1.piemiņas turnīrā, kā arī liels paldies A/S "Roga-Agro" maiznīcai par gardajiem kliņģeriem un trenera dēlam Vladimiram Galperinam par atbalsta sniegšanu turnīra organizēšanā un sagādātajām pārsteigumu balvām visām turnīra dalībniecēm. 

Visus turnīra rezultātus skati ŠEIT
Visas turnīra bildes skati  ŠEIT (1.diena), ŠEIT (2.diena)