Aizvadīts 15.starptautiskais handbola turnīrs jaunietēm "SALASPILS KAUSS 2016"

 Sacensības "SALASPILS KAUSS 2016" rīkoja Salaspils sporta skola tradicionāli sadarbībā ar Salaspils 2.vidusskolu. 


Atklāšanas ceremonija: turnīra idejas autors Inals Doguzovs, 
Salaspils 2.vidusskolas direktore Veneranda Bogdāne un Salaspils sporta skolas direktore Anita Trumpe.

Atklāšanas ceremonijā, kas norisinājās 30.septembra vakarā, piedalījās 32 komandas no tādām valstīm kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija un Baltkrievija. Turnīra dalībnieces viesmīlīgi sveica Salaspils 2.vidusskolas direktore Veneranda Bogdāne, kas novēlēja visām turnīra dalībniecēm izbaudīt mūsu skaistās Salaspils pilsētas atmosfēru un moderni izremontētas Salaspils 2.vidusskolas telpas, kurās sportistes tika izmitinātas turnīra laikā.  Veneranda Bogdāne arī atzīmēja turnīra izaugsmi kopš aizsākumiem 2002.gadā, kad viņa tieši iestājās Salaspils 2.vidusskolas direktores amatā un atbalstīja sava kolēģa - sporta skolotāja un handbola trenera Inala Doguzova - ideju rīkot šīs starptautiskās sacensības. Ja pirmajā "SALASPILS KAUSĀ" piedalījās 6 komandas no 3 valstīm, tad šogad dalībnieku skaits bija tuvu 350 sportistēm no 5 valstu 32 komandām 3 vecuma kategorijās.
Sveikt handbolistes un viņu trenerus ieradās arī Salaspils sporta skolas direktore Anita Trumpe, kas būdama olimpiete, novēlēja sportistēm sasniegt handbolā olimpiskās virsotnes un pilnveidot savu meistarību katrā spēlē, gūstot no šī turnīra vērtīgu pieredzi katrā spēlē. "Veiksmi visām sacensību dalībniecēm un lai Salaspilī valda īstens sportiskai gars!" 
Sportistes atklāšanas ceremonijā iepriecināja mākslas vingrotāja Jana Ašmenska no vingrošanas sporta kluba "Grācija", kas nodemonstrēja priekšnesumu ar apli.Trīs dienu garumā, aizvadot precīzi 100 spēles, tika noskaidrots vietu sadalījums katrā vecuma grupā:

   2001.gada dzimšanas JAUNIETĒM
1.vieta - Novopolocka (Baltkrievija)
2.vieta - Minska 1 (Baltkrievija)
3.vieta - Reval Sport E (Igaunija)
4.vieta - Salaspils sporta skola (Latvija)
5.vieta - Minska 2 (Baltkrievija)
6.vieta - Klaipēdas Viesulas (Lietuva)
7.vieta - Reval Sport M (Igaunija)
8.vieta - Ludzas novada sporta skola (Latvija)
9.vieta - SalasTall (Latvija-Igaunija)

2004.gada dzimšanas MEITENES
1.vieta - Reval Sports E (Igaunija)
2.vieta - Pasvalis (Lietuva)
3.vieta - Garliava (Lietuva)
4.vieta - Sanktpēterburga (Primorski) (Krievija)
5.vieta - Klaipēdas Viesulas (Lietuva)
6.vieta - Salaspils sporta skola (Latvija)
7.vieta - Sanktpēterburga (Moskovski) (Krievija)
8.vieta - Jēkabpils sporta skola (Latvija)
9.vieta - Salaspils sporta skola 2 (Latvija)
10.vieta - Reval Sports M (Igaunija)
11.vieta - Šauļi (Lietuva)
12.vieta - Reval Sports A (Igaunija)
ārpus kārtas - Jēkabpils sporta skola 2003

2006.gada dzimšanas MEITENES
1.vieta - Reval Sports S (Igaunija)
2.vieta - Reval Sports E (Igaunija)
3.vieta - Garliava 2 (Lietuva)
4.vieta - Salaspils sporta skola (Latvija)
5.vieta - Ludzas novada sporta skola (Latvija)
6.vieta - Olaine (Latvija)
7.vieta - Taurages SM-2 (Lietuva)
8.vieta - Klaipēdas Viesulas (Lietuva)
9.vieta - Taurages SM-1 (Lietuva)
10.vieta - Gariava 1 (Lietuva)

Sacensību uzvarētājas tika apbalvotas ar Salaspils sporta skolas sarūpētajām medaļām un kausiem, 
bet turnīra labākās spēlētājas dabūja piemiņas balvas no sacensību ilggadēja sponsora - kancelejas preču uzņēmuma SIA "Virza". Sestdien, 1.oktobrī - turnīra ietvaros norisinājās 7 metru soda metienu precizitātes konkurss, kurā katrā vecuma grupā sacentās 3 cilvēku komandas. 
Vecākajā vecuma kategorijā uzvarēja Novopolockas komanda, vidējā vecumā - triumfēja Lietuvas komanda no Pasvalis 
un jaunākajām meitenēm pie trofejām tika Tallinas komandas Reval Sports S pārstāves.Apsveicam uzvarētājas ar sasniegumiem un laipni gaidīsim visas komandas Salaspilī arī 2017.gadā!


VISI REZULTĀTI ŠEIT
PILNA FOTOGALERIJA ŠEIT