Aizvadīts handbola turnīrs "Rudens Roka 2018"


9.decembrī Salaspils sporta namā norisinājās atklātais handbola turnīrs 2005.g.dz. meitenēm, kurā startēja 4 komandas.

Visveiksmīgāk turnīru aizvadīja mājnieces salaspilietes, kas svinēja uzvaru visās trijās spēlēs un izcīnīja zelta medaļas!
Salaspilietes pārspēja Dobeles komandu ar 26:8, Olaini ar 24:11 un vissaspringtāku spēli aizvadīja ar otru Salaspils komandu, kas startēja ārpus konkurences - 28:19.Otrajā vietā ierindojās viešņas no Dobeles, piekāpjoties Salaspils SS (ā.k.) ar 12:21, bet uzvarot Olaines komandu 14:9.Trešajā vietā - Olaines komanda, kas pabeidza turnīru ar 0 punktiem, tomēr ļoti sīvi pretojās Salaspils SS (ā.k.) - 24:31(15:14).Salaspils sporta skolas komandā spēlēja: Vita un Frīda Bindukas, Katrīna Kozloviča, Paula Alksne, Alīna Šehlova, KAtrīna Strogova, Veronika Bondarenko, Marianna Doroškēviča, Elza Fogele, Alīna Dansone, Nora Krūmiņa un Adriāna Jansone (trenere - Marija Zaščerinska).

Salaspils otrajā komandā, kas startēja ārpus kārtas spēļu prakses nolūkos un izcīnīja 4 punktus trijās spēlēs startēja: Sindija Siliņa, Diāna Kļimočkina, Aleksandra Ladnova, Ksenija Jemcova, Anastasija Emze, Anželika Rižova, K.Rudņeva (treneris - Inals Doguzovs).

Apsveicam handbolistes ar panākumu!