Aizvadīts Latvijas čempionāts krosā 2017

Pēdējos četrus gadus Latvijas čempionus krosā noskaidro Carnikavas “Rudens Zibens kross”, kur ātrākie skrējēji sadala ceļazīmes uz Eiropas čempionātu, kas šogad 10.decembrī risināsies Slovākijā. Par Latvijas čempionāta medaļām cīnījās elites, junioru, kā arī U18 un U16 grupu skrējēji. Savās vecuma grupās startēja arī jaunāki dalībnieki. Saulainajā un siltajā oktobra svētdienā Carnikavas slēpošanas un aktīvās atpūtas centrā “Zibeņi” kopumā pulcējās 428 dalībnieki, lai mērotos spēkos astoņās dažāda garuma distancēs. Nepilnu divu kilometru skrējienā devās teju 200 skolēnu vecumā no 9 līdz 14 gadiem.

Salaspils sporta skolas treneris Aigars Feteris uz goda pjedestāla 2.pakāpiena

Jaunākā dalībniece no Salaspils sporta skolas bija 2010.gad.a dzimusī Sandija Ozola, kas veica 880m distanci un finišēja augstajā 6.vietā savā vecuma grupā!

Ēriks Anspaks, kas piedalījās 1,76km distancē, veica to 7 minūtēs un 1 sekundē un ierindojās 9.vietā U-12 zēnu konkurencē. Renārs Rozenfelds bija labākais no mūsu vieglatlētiem U-10 zēnu vecuma grupā un arī ieņēma 9.vietu, noskrējot to pašu 1,76km distanci 0:07:48. Danielam Gribam 10.vieta U-10 vecuma grupā, viņš atpalika no Renāra tikai pa 3 sekundēm (0:07:51).

Labākās no mūsu U-14 jaunietēm, kas arī sacentās 1,76km distancē, Kristiāna Ozoliņa un Viktorija Ziediņa. Viņas ierindojās 26. un 27.vietā attiecīgi. Savukāt U-10 meiteņu vecuma grupā ātrāko skrējienu no salaspilietēm 1,76km trasē veica Sofija Pilāte - 17.vieta un rezultāts 0:08:59.

Vienīgais no mūsu sportistiem, kas skrēja 2km distanci, bija Markuss Tukišs. Viņam 15.vieta U-14 vecuma grupā zēniem.

4km tautas klasē piedalījās Salaspils sporta skolas vieglatlētikas treneris Aigars Feteris, kas izcīnīja godalgoto 2.vietu un uzrādīja lielisku laiku - 0:15:28. tajā pašā 4km skrējienā U-18 vecuma kategorijā startēja salaspilietis Aksels Blanks, kuram izdevās iegūt 10.vietu un uzrādīt rezultātu 0:16:05.

Loreta Ķikuste arī piedalījās 4km skrējienā un U-16 vecuma grupā jaunietēm palika 14.vietā ar rezultātu 0:24:33.

Ar pārējo salapiliešu sasniegumiem var iepazīties sadaļā "Rezultāti".