Aizvadīts Latvijas Jaunatnes čempionāts U-13 zēniem (2.posms)

20.janvārī Tērvetē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-13 zēniem. Šajā vecuma grupā startē 2005.g.dz. un jaunāki sportisti. Kopumā čempionātā piedalās 7 komandas: Tērvete, Ogre, Ludza, Skrīveri, Salaspils, Dobele un Celtnieks Rīga. Čempionāta izspēle notiek pēc divu apļu principa (katrs ar katru tiekās divas reizes), kas tiek izspēlēti trīs sabraukumos. Šoreiz tika aizvadīts 2.sabraukums, kura laikā katra komanda aizvadīja 4 spēles. Salaspils sporta skolas komanda izcīnīja 2 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus.

Salaspils sporta skolas komanda pirmajā mačā tikās ar vēl nezināmiem pretiniekiem -  Tērveti. Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā (9:11), bet otrajā tā arī neizdevās lauzt spēles gaitu un nācās atzīt mājinieku tētvetnieku pārākumu ar rezultātu 17:24.
Otrājā spēlē mūsu zēni tikās ar Dobeles SS komandu, kas tika pieveikta ar iespaidīgu +13 vārtu pārsvaru (29:16). 
Savukārt trešajā spēlē pretī stājās jau zināmi ogrenieši, kas tika uzvarēti 1.sabraukumā ar 14:7. Tomēr šoreiz situācija kardināli mainijās un pārāki bija Ogres NSC puiši. Salaspilij zaudējums ar 9:15.
Pēdējā spēlē pretī mūsējiem sportistiem stājās arī jau zināmi ludzainieši, kas tāpat kā pirmajā reizē tika uzvarēti. Šoreiz ar rezultātu 23:18 (9:10).

Salaspils sporta skolas komandas sastāvs: Straškevičs Mareks, Gailītis Ernests, Strautnieks Matīss, Karašovs Mārcis, Gailums Rainers, Strautnieks Kristiāns, Vidzis Krists, Liepiņš Ričards Jānis, Ozols Raivo, Kopilovs Andrejs (komandas trenere Marija Zaščerinska).

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Matīss Strautnieks ar 30 gūtajiem vārtiem 8 spēlēs.

Salaspils sporta skolas komanda pēc diviem sabraukumiem ar 12 izcīnītiem punktiem ieņem 2.vietu 7 komandu konkurencē, atpaliekot no līderiem - Tērvetes komandas - pa 3 punktiem un apsteidzot 3.vietā esošos Ogres NSC handbolistus pa 1 punktu.

Izšķirošais 3.sabraukums šai vecuma grupai norisināsies 14.aprīlī. Novēlam veiksmi zēniem atlikušajās 4 spēlēs!

SPĒĻU KALENDĀRS UN REZULTĀTI ŠEIT
TURNĪRA TABULA ŠEIT
STATISTIKA ŠEIT