Aizvadīts “Salaspils Rags 3x3 basketbols”

18.jūlijā āra teritorija pie sporta nama tika pārvērsta par strītbola laukumu kvartālu un, patīkamā un muzikālā gaisotnē bumbojot, notika 3x3 basketbola sacensības. Pavisam kopā sacensībās pulcējās 25 komandas, kas aizvadīja spēles 4 vecuma grupās.


Jaunākajā U-11 “Jump Park” grupā uzvaru svinēja mūsu mazie basketbolisti (2009.g.dz. un jaunāki). Komandas sastāvā: Oskars Līcītis, Tomass Sperga, Ralfs Taurītis, Adrians Patriks Pastors.


Arī U-13 vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva salaspilieši: Emīls Līcītis, Gustavs Dosbergs, Emīls Stirāns, Romāns Štamers.


U-15 vecuma grupā mūsu Kristiāns Armanovs kopā ar draugiem no Ogres apvienojās komandā “Traktori” un izcīnīja 1.vietu.

Apsveicam “Salaspils Rags 3x3 basketbola” sacensību uzvarētājus-salaspiliešus.  Kā arī lielu paldies izsakām 3x3 sacensību atraktīvajiem organizatoriem no Ogres “Rags BB” Aleksejam Solovjovam un Salaspils sporta skolas/ BK Salaspils basketbola trenerim un Salaspils basketbola dzīves organizatoram Valdim Razumovskim. Pateicoties jums, vasarā 3x3 basketbols rullē Salaspilī!


 Aicinām bumbot arī 1.augustā un 15.augustā Salaspils strītbola laukumos, Smilšu ielā 1. Tiekamies!