Aizvadīts tradicionālais Salaspils sporta skolas "Ziemassvētku kauss" vesera mešanāPatiesi rudenīgie laika apstākļi arī decembrī ļauj rīkot sacensības brīvā dabā. Šo apstākli izmantoja arī Salaspils sporta skola un aizvadīja ikgadējās vesera mešanas sacensības "Ziemassvētku kauss 2016". Patīkami, ka uz pasākumu ar prieku ieradās regulārie viesi no citām sporta skolām - rīdzinieki no SS "Arkādija" un Aizkraukles novada sporta skolas vesera metēji.

Sacensībās tika sasniegti vairāki personiskie rekordi:

salaspilietis Makars Korotkovs U-16 vecuma grupā 4kg veseri aizmeta 55,52m (1.vieta), savukārt vēl viena mūsu audzēkne - Kristīne Iščerjakova U-18 vecuma grupā 3kg smagu veseri arī raidīja personiskā rekorda līmenī - 42,12m (1.vieta).

Pārējie Igora Sokolova audzēkņi uzrādīja šādus rezultātus:
* Antons Averins - 37,12m  ar 4kg veseri (2.vieta U-16 grupā);
* Ramils Gasanovs - 38,02m ar 3kg veseri (2.vieta U-14 grupā);
* Veronika Fiļipeņa - 25,15m ar 2kg veseri (2.vieta U-14 grupā).

Apsveicam vesera metējus un viņu treneri Igoru ar atzinīgiem sasniegumiem!