Anastasija un Danila Goļcovi kvalificējas Latvijas čempionātam U-14

24.janvārī sporta skola "Arkādija" Rīgā organizēja atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecuma grupai, kas vienlaicīgi ir arī oficiālā atlase uz Latvijas čempionātu Rīgas zonas sportistiem. Tiesības startēt valsts čempionātā izcīnīja arī salaspilieši!

Sacensībās Rīgā šoreiz piedalījās 10 mūsu sportisti. Vislabāk veicās māsai un brālim Goļcoviem.

DANILA GOĻCOVS izcīnīja divas medaļas: 1.vietu lodes grūšanā (rezultāts 10,50m ar 3kg lodi) un 2.vietu augstlēkšanā, pārvarot 1,45m atzīmi.
ANASTASIJAI GOĻCOVAI arī medaļa lodes grūšanā - 2.vieta ar 2kg lodi ar rezultātu 9,57m. Vēl Anastasija piedalījās 60m sprintā un 74 dalībnieču konkurencē izcīnīja 11.vietu (9,21s).

Pārējiem mūsu sportistiem sekojošie sasniegumi:
Enijai Zaharevskai 13.vieta tāllēkšanā 34 dalībnieču vidū (3,82m) un 27.vieta 60m sprintā (9,56s).
Kristiānai Zeimulei 34.vieta 300m distancē (55,73s) un 41.vieta 60m sprintā (9,86s).
Ivo Rakstiņam 26.vietas gan 60m, gan 300m (9,74s un 57,39s attiecīgi).
Raivim Miglam 31.vieta 300m skrējienā (1:00,6) un 33.vieta 60m (10,3s).
Leo Kristiānam Spūlem 15.vieta 60m/b (12,78s) un 20.vieta 300m (55,05s).
Mārtiņam Zaķim 28.vieta 300m skrējienā ar rezultātu 58,09s.
Aleksandram Fjodorovam 5.vieta lodes grūšanā (7,77m) un Markusam Tukišam gandrīz tikpat labs un viena vieta zemāk - 6.vieta ar 7,64m lodē.

Apsveicam Anastasiju un Danilu un viņu treneri - Ināru Znūtiņu - ar izcīnītajām medaļām!