Anspakam un Goļcovam medaļas vieglatlētikas sacīkstēs Ventspilī!

Ventspils novada bērnu un jauniešu sporta skola 12.martā rīkoja atklātās sacīkstes U14 un U16 vecuma grupām. Sacensības jaunākai vecuma grupai norisinājās tādās disciplīnās kā: 60m, 300m, 1000m, 60m/b, T/L, A/L un lodes grūšana. Savukārt U16 vecuma kategorijā sportisti startēja: 60m, 60m/b, T/L, A/L, 400m, 800m un lodes grūšanā.

Salaspils sporta skola bija pārstāvēta ar 17 dalībniekiem.

Sudraba medaļu 100m skrējienā U14 zēniem izcīnīja Ēriks Anspaks, kas uzrādīja teicamu laiku 3:48,9s.

Eriks Anspaks uz goda pjedestāla 2.pakāpiena.

Lielisks starts vēl vienam salaspilietim - Danilam Goļcovam. Viņam 3.vieta un bronzas medaļa lodes grūšanā U16 vecuma grupā (rezultāts 10,57m ar 4kg lodi), bet 60m sprintā nedaudz pietrūka līdz goda pjedestālam - 4.vieta ar 8,31s.

Danila Goļcovs ar bronzas medaļu U16 lodes grūšanā.

4.vieta lodes grūšanā U16 jaunietem ir Salaspils pārstāvei Janai Šepeļovai (rezultāts 9,45m). Vēl viena 4.vieta 400m skrējienā U16 jauniešiem mūsu Jēkabam Čudaram (rezultāts 1:04,43s). Papildus vidējai distancei Jēkabs vēl veica 60m sprintu, kur ierindojās arī samērā augstā 7.vietā ar uzrādīto laiku 8,53s.

Martai Elizabetei Siliņai, kas startēja U16 vecuma grupā, divas 8.vietas. 60m sprintā 9,12s, bet 400m skrējienā sasniegti 1:12,76.

Enijai Zaharevskai U14 vecumā arī atzīstams starts: 6.vieta tāllēkšanā (4,39m) un 7.vieta 60m sprintā (8,86s).

Lodes grūšanā 8.vietā U14 vecuma kategorijā palika Evelīna Augustauska ar 8,19m (2kg lode), bet U16 vecuma kategorijā tādā pašā 8.pozīcijā ierindojās Viktorija Aleksejeva ar 7,87m (3kg lode). Nedaudz apsteidza Viktoriju vēl viena salaspiliete - Laura Sindija Bārena, kurai 7.vieta un 8,36m (3kg lode).

Keitai Kožuhovskai 9.vieta 300m skrējienā U14 meitenēm (rezultāts 53,59s).

Agijai Mežjānei, kas piedalījās sacensībās ārpus kārtas sakarā ar to, ka ir nedaudz vecāka, labs sasniegums 60m sprintā (8,66s) - trešais labākais rezultāts starp visām dalībniecēm.

Pārējo audzēkņu sasniegumi ir atrodami Salaspils sporta skolas mājas lapas sadaļā "Rezultāti".

Apsveicam Ēriku Anspaku, Danilu Goļcovu un viņu trenerus ar izcīnītajām godalgām!