Apbalvoti titula "Mēneša vieglatlēts" uzvarētāji!

Kā jau ierasts, vasara ir sacensību laiks vieglatlētikā, līdz ar to pretendentu uz uzvaru gan jūnija, gan jūlija mēnešos 
Salaspils sporta skolas audzēkņu vidū bija pietiekoši.

Jūnija mēnesī norisinājās Latvijas čempionāti U-14, U-16, U-18 un U-20 vecuma grupās. Arī daudz juridisko biedru organizēto pasākumu - Ogres novada sporta centra un Valmieras sporta skolas rīkotās sacīkstes. Lieliskus rezultātus šajā mēnesī nodemonstrēja: Ņikita Bogdanovs (1.vieta vesera mešanā U-16 LČ), Aksels Blanks (1.vieta 1500m un 5.vieta 800m U-16 LČ), Matīss Čudars (5.vieta šķēpmešanā U-16 LČ), Andrejs Bānis (6.vieta 800m U-18 LČ). Meitenes jūnija titulam netika izvirzītas. 

Jūlijas mēnesis Latvijas sportā arī bija bagāts uz pasākumiem: Latvijas IV Olimpiāde Valmierā, Latvijas vieglatlētikas čempionāts pieaugušajiem, Baltijas valstu sacensības vieglatlētikā U-16 vecumā. Šoreiz starp treneru nosauktajiem nominantiem bija: Kristīne Iščerjakova (1.vieta vesera mešanā sievietēm LČ), Emīls Elksnītis (dalība 100m Latvijas IV Olimpiādē), Aksels Blanks (5.vieta 2000m skrējienā Baltijas U-16 mačos).

Augusta mēnesī, neskatoties uz daudzām sacensībām, Salaspils sporta skolas audzēkņi ieturēja pauzi un nekur nestartēja, līdz ar to šis mēnesis netika iekļauts konkursā.

Un visbeidzot, septembrī, atsākoties mācību gadam, vieglatlēti piedalījās 2 startos - "Ķekavas rudens kausā 2016" un "Kokneses kausā 2016". Šajās sacīkstēs startēja mešanas disciplīnu pārstāvji un labus rezultātus uzrādīja: Ramils Gasanovs (2.vieta vesera mešanā Ķekavā), Matīss Čudars (5.vieta un pers. rekords šķēpmešanā Koknesē) un Ēriks Vareiko (3.vieta un pers. rekords lodes grūšanā Koknesē). Neviena meitene šajā mēnesī nebija nominēta.

5.oktobra Salaspils sporta skolas pedagoģiskajā sēdē konkursa vērtēšanas komisija tās vadītājas - Anitas Trumpes un vēl 4 komisijas locekļu sastāvā (direktores vietniece izglītības darbā J.Šamricka, v/a trenere I.Znūtiņa, v/a trenere Z.Ķīkule, v/a treneris I.Sokolovs) nobalsoja par izvirzītājiem pretendentiem. Balsojuma rezultātā par uzvarētājiem kļuva:

JŪNIJA mēneša uzvarētājs - Aksels Blanks (nominēja trenere Gunita Šale)

JŪLIJA mēneša uzvarētāji - Emīls Elksnītis (nominēja trenere Ināra Znūtiņa)
             Kristīne Iščerjakova (nominēja treneris - Igors Sokolovs)

SEPTEMBRA mēneša uzvarētājs - Ēriks Vareiko (nominēja - trenere Ināra Znūtiņa).Konkursa uzvarētāji 17.oktobra vakarā Salaspils sporta namā tika apbalvoti ar viņiem sarūpētajām balvām -
 mugursomām ar Salaspils sporta skolas simboliku.

Sveicam visus titula ieguvējus!
Veiksmi un panākumus vieglatlētikā arī turpmāk!