Apsveikti Salaspils labākie jaunie sportisti!

Apsveikti Salaspils labākie jaunie sportisti

 

 

Pavisam īsu brīdi pirms vasaras brīvlaika sākuma, 29.maijā, kultūras namā notika Salaspils novada skolu sporta laureāta svinīgā ceremonija un jauno sportistu apbalvošana par iepriekšējā sezonā gūtajiem augstvērtīgiem sasniegumiem. Svinīgo pasākumu ar publikas izklaidēšanu no balletiesprieks.lv atklāja Gatis, bet vadītāju lomā iejutās Salaspils sporta skolas vieglatlētikas treneris Aigars Feteris ar savu audzēkni Loretu Ķikusti.

Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece Malda Caune kopā ar Salaspils sporta skolas direktori Anitu Trumpi sveica jaunos sportistus divās kategorijās: skolu sports – Salaspils skolu vecuma bērnus, kuri izcīnījuši 1.vietu starpnovadu skolu sporta sacensībās, 1.-3. vietu ieguvējus Zemgales reģiona sacensībās un/vai valsts mēroga sacensībās – skolēnu spartakiādē un augstu sasniegumu sporta nominantus: bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 16 gadiem, kuri izcīnījuši 1.-3. vietu juridisko personu organizētajos starptautiskos turnīros, Latvijas čempionātos un/vai valsts mēroga sacensībās, kā arī piedalījušies Latvijas izlases sastāvā Eiropas vai Pasaules čempionātos.

Kopumā pie Salaspils novada atzinības rakstiem tika 125 audzēkņi, kā arī viņu treneri šādos sporta veidos:

Vieglatlētika– Markuss Ozols, Makars Korotkovs (treneri Aigars Feteris un Igors Sokolovs)

Rogainings– Lūkass Ķikusts (treneris Aigars Feteris)

Lēcieni uz dubultā mini trampa – Arturs Unanjans un Ņikita Jurgensons (treneri Sigita Veckalne un Jevgēnijs Unanjans)

Mākslas vingrošana – Odrija Gabriella Mille (trenere Irina Zambžicka)

Sporta vingrošana – Kristaps Šuvcāns (Vladislavs Kučiks)

Basketbols– Rihards Jakušēvics, Emīls Stirāns, Emīls Līcītis, Oskars Štamers, Valters Beķeris, Ričards Kokins, Romāns Štamers, Olafs Priževoits, Markuss Feifers, Ričards Fridrihsons, Rihards Strautiņš.

Evelīna Augustauska, Kristiāna Ozoliņa, Keita Kožuhovska, Nikolass Dobrovoļskis, Ričards Janišs, Tomass Freibergs, Gustavs Dosbergs, Martins Ošmanis, Edvards Vītols, Filips Rilss.

Daniils Fundorko, Bruno Berķis, Pauls Ikvilds, Emīls Petrovskis, Edvards Krasnais, Kristiāns Ligeris, Edvards Gleizds, Raivis Migla, Aivars Tupe, Ralfs Jēgeris, Markuss Sperga.

Ritvars Vaivods, Mārtiņš Zuments, Pēteris Pinnis, Artis Brokāns, Ralfs Bebrišs, Renārs Štamers, Kristiāns Pastors, Kristiāns Armānovs, Krišjānis Āboltiņš, Ričards Punkulis, Aleksis Narkēvičs.

(Treneris Valdis Razumovskis)

 

Handbols– Nora Krūmiņa, Alīna Dansone, Elīna Enkurniece, Vita Binduka, Frīda Binduka, Paula Marta Alksne, Katrīna Kozloviča, Katrīna Strogova, Veronika Bondarenko, Anastasija Emze, Ksenija Jemcova, Marianna Doroškeviča, Alīna Zarakovska.

Jeļena Bogačenkova, Sofija Bruja, Līna Kokina, Valērija Revjakova, Sofija Dagenvalde, Anna Prokopjeva, Kira Piskanoviča. (Treneri Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska)

Frīsbijs– Helēna Orlovska, Violeta Latiņina, Digna Maldere, Elizabete Putniņa, Alise Stroža, Vineta Bojāre, Kristena Ķiploka, Daniela Oliņa, Arvīds Žanis Orlovskis, Gregors Matīss, Emīls Elksnītis, Svens Karašovs, Matīss Kalveršs. (trenere Valda Kublicka)

Karatē– Armands Andriksons, Alise Evelīna Toča, Marija Gustova, Marta Aurēlija Auguste, Dmitrijs Vaškinels, Aleksandra Binone, Ričards Rūdolfs Gailis, Kirils Stecs, Ruslans Jaukimčenko, Josifs Kotičs, Iļja Stecs, Dāniels Trabo. (Treneri Edgars Andriksons, Māris Muskats, Vitālijs Berezņevs)

Olimpiskais karatē – Eduards Doroņins, Deivs Birzulis, Anželika Zaharjana, Daniels Zaharjans, Daniils Kitajevs, Raitis Ožols. Karatē – Artjoms Baltruševičs, Daniils Demidovs, Artemijs Slišāns, Raimonds Mileika, Marats Morozovs, Alīna Vasiļjeva, Jūlija Beikmane. (Treneris Romans Sledzevskis)

Futbols– Andrejs Kopilovs, Andrejs Koldāns, Bogdans Budetskis, Arsenijs Golubevs, Ivans Baidjuks, Ivans Kovšars, Sergejs Bogatenkovs, Aleksejs Formaņickis. (Sporta skolotājas Ināra Znūtiņa, Guna Bessarabe)

Dambrete– Aleksandrs Tabunovs, Rihards Raginskis – Repše, Maksims Kuzminovs, Alise Orlova, Ļesja Uvarova, Kirils Gavlass, Mārtiņš Budreika, Valda Vasariete, Jūlija Beikmane.

 

Lai jauni sasniegumi un sportiskie panākumi jaunajā mācību gadā. Neapstājies pie sasniegtā!