Ar labiem rezultātiem aizvadītas starpnovadu sacensības futbolā


Salaspils sporta nama stadionā 9. oktobrī notika Ķekavas, Olaines, Ikšķiles un Salaspils novadu skolu sporta sacensības futbolā divās vecuma grupās – 2001.-2002.gadā dzimušie un 2003.-2004. gadā dzimušie zēni.

Vecākajā grupā piedalījās četras skolu komandas- Salaspils 1. vidusskola, Salaspils 2. vidusskola, Olaines 2. vidusskola un Ikšķiles vidusskola. Savukārt  jaunākajā grupā – piecas skolas. Iepriekšminētajām komandām pievienojās arī  Daugmales pamatskola.

Neraugoties uz rudenīgi drēgno laiku un lietu, kurš ik pa brīdim uzrasināja, mazie futbolisti ar patiesu azartu nodevās spēlei pa visu laukumu un cīnījās par katru piespēli, par katriem  vārtiem. Savukārt  sporta skolotāji ļoti aktīvi sekoja savu audzēkņu gaitām laukumā. Bija vērojams labs komandas darbs. Pirmo vietu izcīnīja Salaspils 1. vidusskolas zēni, aiz sevis atstājot novadniekus no 2. vidusskolas un Olaines 2.vidusskolas komandu. Apsveicam 2001. -2002.gadā dzimušos zēnus un viņu skolotāju Valdi Razumovski, kuriem nu būs savs cīņas spars jādemonstrē Zemgales reģiona Bērnu un jaunatnes sporta spēļu finālā nākamā gada aprīlī.

Arī jaunāko futbolistu grupā salaspilieši iekļuva pirmajā trijniekā, piekāpjoties vien olainiešiem.

Rezultātu tabulas: