ĀRONA KAUSS 2017
Svētdien, 2017.gada 10.septembrī, par Ārona Galperina piemiņas turnīra "Ārona kauss 2017" uzvarētājām kļuva Jēkabpils sporta skolas handbolistes, kas finālspēlē pārspēja iepriekšējā gada uzvarētājas "REIR Dobele". Kopumā šogad turnīrā piedalījās septiņas komandas, kas bija sadalītas divās apakšgrupās – A apakšgrupā startēja trīs, B apakšgrupā četras komandas.  
A apakšgrupā visveiksmīgāk nospēlēja pašreizējās Latvijas čempiones Stopiņu NHK, kas līdzīgā cīņā pārspēja gan Ludzas "Latgolu" (13:12), gan Salaspils sporta skolu (21:18). Savukārt B apakšgrupā pie panākuma tika "REIR Dobele", pieveicot gan "LAT-2002" (17:14), gan Jēkabpils sporta skolu (17:15), gan Skrīverus (24:6).  
Pusfināla pāros tikās abu grupu divas labākās komandas. Stopiņu NHK (A1) sacentās ar Jēkabpili (B2) un līdzīgā cīņā pārākas izrādījās jēkabpilietes, uzvarot ar 15:12. Savukārt otrā pusfinālā "REIR Dobele" ar 17:14 tika galā ar "Latgolu". Cīņā par uzvaru turnīrā Jēkabpils sporta skolas handbolistes spēja revanšēties "REIR Dobelei", pārspējot pretinieces ar 18:13. Savukārt bronzas finālā Stopiņu NHK vēlreiz spēja tikt galā ar "Latgolu" (17:15). Salaspils sporta skolas sieviešu komandai šīs turnīrs bija pirmās spēles pēc vasaras atpūtas. Komanda aizvadīja ļoti līdzīgas spēles gan ar Latvijas čempionēm Stopiņu NHK - 18:21 (8:11), gan ar LČ bronzas medaļniecēm SK Latgols - 12:16 (7:9). Spēlē par piekto vietu Salaspils ar 15:14 (10:8) pieveica LAT-2002 jaunatnes izlasi, kuras sastāvā kandidātu lomā debitēja 4 Salaspils sporta skolas MT-6 grupas audzēknes - Adriāna Beatriče Balašova, Arina Šarapova, Viktorija Žagare un Valērija Makšanova.Jāatgādina, ka handbola treneris Ārons Galperins pirms 42 gadiem ieviesa šo komandu sporta spēli Salaspilī, kas šodien veicina novada atpazīstamību sportā. Pirmoreiz turnīrs notika 2015.gadā, atzīmējot četrdesmitgadi kopš šī nozīmīgā notikuma. Pirmajā turnīrā uzvaru izcīnīja Tallinas komanda, bet pērn – "REIR Dobele". 

Turnīra organizators - Salaspils sporta skola - apbalvoja visas turnīra dalībnieces ar "Roga-Agro" saldajām balvām, godalgoto vietu ieguvējas ar medaļām, uzvarētāju komandu ar kausu, kā arī tika noteiktas katras komandas labākās spēlētājas, kas balvā saņēma turnīra piemiņas t-kreklu. "Ārona kauss 2017" turnīra tabulas un rezultāti ir atrodami sadaļā "Rezultāti"

 VIETU SADALĪJUMS (komandas labākā spēlētāja)
1. Jēkabpils SS (Simona Ārmane)
2. REIR Dobele (Kintija Kokina)
3. Stopiņu NHK (Elza Seržante)
4. SK Latgols (Žanete Kukarāne)
5. Salaspils SS (Diāna Golubeva)
6. LAT-2002 (Sandra Paņkova) 
7. Skrīveri (Evija Mārtiņa)

FOTOGALERIJA atrodama ŠEIT (foto autors: Elvijs Ozoliņš)