Atvērto durvju diena

Salaspils sporta skolā “Atvērto durvju diena”

Bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem, kuriem patīk sports un kuri gatavi izaicināt sevi un kļūt par nākamajiem sportistiem handbolā, vieglatlētikā un basketbolā aicināti uz Atvērto durvju dienu Salaspils sporta skolā Līvzemes ielā 22 jau šo trešdien, 28.08.2019., plkst. 18.30!

Savukārt vecāki varēs iepazīties ar treniņu grafikiem, nodarbību skaitu, vietu, treneriem, kā arī saņemt un aizpildīt visu nepieciešamo dokumentāciju, lai bērni varētu iestāties skolā.

2019./2020. m.g. bērni tiek uzņemti šādās profesionālās ievirzes sporta programmās:

-  Vieglatlētika – 7 – 10 gadi (zēni un meitenes);

-  Handbols – 7- 10 gadi (meitenes), 8 – 11 gadi (zēni).

- Basketbols – 7-10 gadi (zēni)

Sporta skola piedāvā:

• Akreditētas sporta izglītības programmas;
  • Licencētus un profesionālus trenerus;
  • Regulāras mācību treniņu nodarbības (5 eiro mēnesī);
  • Sacensības Salaspilī un izbraukumos;
  • Nometnes vasarā.

Sporta skolā var iestāties līdz  15.09.2019., aizpildot šādus dokumentus:

1. iesniegumu;
  2. līgumu un vienošanos par izglītojamā līdzdalības maksu;
  3. pieteikumu elektroniskā rēķina saņemšanai.

Visas veidlapas var saņemt Salaspils sporta skolā.

Dokumentiem jāpievieno:

• fotogrāfija 3x4cm;
  • dzimšanas apliecības vai pases kopija;
  • ģimenes ārsta izziņa par veselības stāvokli (ar norādi "atļauts nodarboties ar ... (izvēlētais sporta veids) paaugstinātas fiziskas slodzes apstākļos un piedalīties sacensībās).

Papildu informācija par treniņu maksām, grafikiem u.c. pa tālruņa numuru 67943115 vai rakstot uz sporta.skola@salaspils.lv.

Nāc un sportot sāc!