Baltijas valstu mešanas sacensībās Latvijas izlases sastāvā startē arī 4 salaspilieši!

26. maijā Rakverē notika Baltijas valstu sacensības mešanu disciplīnās, kur piedalījās U18, U20, U23 un pieaugušo vecuma grupas dalībnieki lodes grūšanā, vesera, diska un šķēpa mešanā. Latvijas izlase izcīnīja otro vietu trīs izlašu konkurencē, sakrājot  kopvērtējumā 25456 punktus.Katra izlase tika pārstāvēta ar 32 atlētiem (4 vecuma grupas 4 disciplīnās abos dzimumos). Latvijas izlases sastāvā uz startu Rakverē devās arī četri salaspilieši - mūsu vesera metēji. 

Igors Sokolovs startēja pieaugušo konkurencē un izcīnīja 1.vietu, sarūpējot Latvijas komandai 929 punktus ar 62,75m tālu metienu.
Eļčins Gasanovs aizstāvēja Latvijas godu U23 vecuma grupā un ierindojās 2.vietā ar rezultātu 53,17m, kas atnesa 782 punktus.
Makars Korotkovs pārliecinoši apsteidza savus konkurentus U18 vecuma grupā un izcīnīja uzvaru ar 65,71m tālu metienu. Tas atnesa komandas krājkasītē 974 punktus!
Un, visbeidzot, Kristiānai Poļakovai bija uzlikta atbildība startēt ne savam vecumam atbilstošā kategorijā, bet pie vecākām U20 konkurentēm, kas nozīmē arī - izpildīt metienus ar smagāku veseri nekā ierasts. Rezultātā Kristiānai 42,01m tāls metiens un 2.vieta ar 643 nopelnītiem punktiem.

Detalizētākus rezultātus meklējiet sadaļā "Rezultāti"

Apsveicam mūsu sportistus ar Baltijas līmeņa startu!