Baltijas valstu mešanas sacensībās Latvijas izlases sastāvā startē arī salaspilieši!

Sestdien, 27.maijā, Valmieras Jāņa Daliņa stadionā pulcējās visu triju Baltijas valstu diska, vesera un šķēpa metēji, kā arī lodes grūdēji, lai jau septīto reizi noskaidrotu Baltijas līdervalsti tieši mešanas disciplīnās. Sacensības notika četrās vecuma grupās - pieaugušajiem, U23 un U20 vecuma grupu junioriem un U18 vecuma grupas jauniešiem. Tātad - bija jāiegūst 32 ieskaites rezultāti. Komandu cīņā punktus neskaitīja pēc vietām, bet pēc rezultātu augstvērtīguma - pēc punktu tabulām.

Septīto gadu pēc kārtas uzvaras lauri tika Igaunijas metējiem - 27344 punkti. Tikai par 330 punktiem atpalika lietuvieši, savukārt ceturto gadu pēc kārtas trešajā vietā ierindojās Latvijas komanda - 25395 punkti summā.Latvijas komandai 1.vietu ar rezultātu 70,96 metri vesera mešanā izcīnīja Salaspils sporta skolas treneris - Igors Sokolovs. Tāpat, labus sasniegumus nodemonstrēja arī viņa četri audzēkņi.  

U18 jauniešu vecumā 2.vietu ar rezultātu 54,79 metri izcīnīja Makars Korotkovs. Un 3.vietās savās vecuma grupās palika Eļčins Gasanovs (U23, 52,76m), Kristīne Iščerjakova (Sievietes, 37,50m) un Kristiāna Poļakova (U23, 28,52m).

Apsveicām visus salaspiliešus ar veiksmīgu startu!