Baltijas valstu vieglatlētikas sacīkstēs arī salaspilietis Aksels Blanks!

Ceturtdien, 28.jūlijā, Igaunijas pilsētā Rakverē, tika aizvadīts 2016.gada sezonas pēdējie trīs Baltijas valstu vieglatlētikas mači. Pirmo reizi sacentās U-20 vecuma juniori, bet tradicionāli tika aizvadīts U-16 zēnu un meiteņu mačs. Šoreiz Latvijas U-16 izlases sastāvā startēja arī Salaspils sporta skolas un Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Aksels Blanks.

U-16 jaunieši sacentās 21 disciplīnā. Veiksmīgākā bija Lietuvas izlase, kas guva 162 punktus (88 p. zēni + 74 p. meitenes), otrajā vietā - Igaunija ar 152 punktiem (67 p. zēni + 85 p. meitenes) un trešajā vietā - Latvijas izlase ar 125 nopelnītiem punktiem (58 p. zēniem un 70 p. meitenēm).

Akselam bija uzticēts 2000 metru skrējiens, ko viņš godam paveica ar rezultātu 6.26,44 , 
ierindojoties 5.vietā un atnesot Latvijas izlases punktu krājkasē 2 punktus. 
Apsveicam Akselu ar debiju Latvijas jaunatnes U-16 izlases sastāvā un novēlam panākumus sportā arī turpmāk!