Danila Goļcovs un Tomass Kramarovs izcīna medaļas vieglatlētikas 3-cīņas sacensībās Rīgā

Trešdien, 11.februārī, Rīgas nacionālajā sporta manēžā, Sporta skola "Arkādija" organizēja atklātās vieglatlētikas sacensības 2004. g.dz. un jaunākiem zēniem un meitenēm trijos 3-cīņas veidos.

Viens no 3-cīņas veidiem bija "ātruma 3-cīņa": 60m, t/l no vietas un 30m gaitā .
Otrs "spēka 3-cīņa": 60m, t/l no vietas un 1kg pildbumbas mešana no lejas uz priekšu.
Trešais "izturības 3-cīņa": 60m, t/l no vietas un 320m skrējiens.

Zēnu konkurencē ZELTA medaļu "spēka 3-cīņā" izcīnīja mūsu atlēts DANILA GOĻCOVS (trenere Ināra Znūtiņa), savukārt "izturības 3-cīņā" 3.vietu izcīnīja TOMASS KRAMAROVS (trenere Ināra Znūtiņa).

Meiteņu konkurencē augstvērtīgāko rezultātu "ātruma 3-cīņā" uzrādīja Anna Simenovska (trenere Gunita Šale) un izcīnīja 5.vietu.

Apsveicam mazos atlētus ar lielajiem panākumiem :)!