Daudz laimes dzimšanas dienā, Salaspils!
 "830 gadi ir liela laika upe, kas mūs šķir no tās dienas, kad Salaspils pirmo reizi tika minēta rakstos. Šodien mēs redzējām citu upi, kas bija pilna krāsu, emociju un spēka. Skatoties gājienu, mani pārņēma neizsakāms lepnums un prieks par mūsu lieliskajiem cilvēkiem un kolektīviem." Ar šiem vārdiem Salaspils novada priekšsēdētājs Raimonds Čudars sveica visus svētku gājiena dalībniekus, to starpā arī Salaspils sporta skolas kolektīvu.

 Arī mēs, Salaspils sporta skola, kuplā skaitā (ap 80 dalībniekiem) devāmies maršrutā no Salaspils sporta nama līdz kultūras namam Rīgava. Raitā solī sporta skolas Anitas Trumpes vadībā nu jau pavisam vasarīgajā svelmē gājiena maršrutu veica gan audzēkņi, gan viss treneru kolektīvs. Jāsaka liels paldies mūsu jaunajiem sportistiem, kas bija ļoti aktīvi un spēka pilni, visu ceļu uzmundrinot viens otru ar skaļiem saukļiem, mājot visiem skatītājiem ar roku un dāvinot ceļā sastaptajiem mazuļiem Salaspils sporta skolas krāsainos gaisa balonus par piemiņu. Arī sportistu vecāki aktīvi mūs atbalstīja un pavadīja visa ceļa garumā.


 
Novēlam mūsu krāšņajai Salaspilij nākotnē būt vēl skaistākai, draudzīgākai, sportiskākai un veiksmīgākai!
Priecīgus un laimīgus iedzīvotājus Tev, mīļā Salaspils! 
Salaspils sporta skola

 Vairāk bildes no svētku gājiena atrodamas Salaspils sporta skolas Facebook lapā ŠEIT