Divas sudraba medaļas Piņķos!!!

Andrejs Bānis ar treneri Aigaru Feteri.

22.oktobrī, Piņķos, norisinājās Latvijas čempionāts krosā, kā arī mazajiem sportistiem – Babītes novada atklātais rudens čempionāts krosa skrējienā.

Latvijas čempionātā krosā piedalījās 1 audzēknis no Salaspils sporta skolas.

Taču Babītes novada atklātajā rudens čempionātā krosā no Salaspils sporta skolas startēja ievērojams skaits mazo sportistu – 39, kā arī viena no viņu trenerēm Zane Ķīkule.

Viens vienīgais audzēknis Latvijas čempionātā arī paspīdēja uz pjedestāla. Andrejs Bānisstartēja 5km distancē un izcīnīja godpilno 2.vietuU20 vecuma grupā. Viņa rezultāts 0:17,02s. Jāpiebilst, ka šis ir Andreja personīgais rekords šajā distancē.

Trenere, Zane Ķīkule, arī izcīnīja vietu atrasties uz pjedestāla. Zanei, gluži tāpat kā Andrejam, godpilnā 2.vieta 3km distancē. Zanes rezultāts 0:15,42s.

Dažiem audzēkņiem līdz pjedestālam pietrūka pavisam nedaudz.

Piemēram, 1.-2. klases meiteņu konkurencē 5.vieta Elīzai Ligerei (0:01,08s)

1.-2. klases zēnu konkurencē 4./5.dalītā vieta Gustavam Bārbalam un Oskaram Paulam Štrauhmanim (0:01,06s)

Priecājamies par sasniegumiem, jo daudziem audzēkņiem šīs bija pirmās, īstās vieglatlētikas sacensības.

Lepojamies!