Dramatiski izcīnītais Jaunatnes Olimpiādes sudrabs handbolā!


Uz Olimpiādi bijām devušies ar pilnībā nokomplektētu sastāvu - 17 spēlētājas - un pieredzējušā trenera Inala Doguzova vadībā. Mūsu meitenēm bija ļoti labi zināmas pretinieces, jo vairākkārt tikāmies ar viņām Latvijas čempionātā posmos. Gan Ludzas, gan Jēkabpils, kā arī Vaiņodes komandās bija spēcīgas 2000.g.dz. sportistes, savukārt salaspilietes gados jaunākas meitenes - tikai 2001. un 2002.g.dz. Bet tas netraucēja nodemonstrēt lielisku sniegumu un izcīnīt 2.vietu!

Pirmajā dienā tikāmies ar favorītēm - Ludzas novada komandu - un atzinām viņu pārākumu ar rezultātu 17:28 (10:15). Otrajā dienā ļoti sīvā spēlē nospēlējām neizšķirts ar Vaiņodi - 21:21 (13:9). Neskatoties uz to, ka pēc pirmā puslaika bijām stabilā vadībā ar +4, otrajā puslaikā ļoti neveiksmīgi aizvadījām galotni, ļaujot pretiniecēm pēdējās sekundēs gūt izšķirošos 21.vārtus. Tas noveda pie kritiskās situācijas turnīra tabulā, kurā noslīdējām uz pēdējo 4.pozīciju (gan mums, gan Vaiņodei bija pa 1 izcīnītam punktam, tomēr viņām labāka gūto/ielaisto vārtu attīecība). Tomēr mūsu meitenes negrasijās padoties. Viņas saprata, ka vēl nekas nav zaudēts un vienīgais, kas der - uzvara trešajā dienā!

Salaspils handbolistes veiksmīgi iesāka spēli pret Jēkabpili, tomēr tad spēles pavedienu pazaudēja un puslaiku noslēdza iedzinējos ar sešu vārtu deficītu 7:13. Puslaiku pauzē ģērbtuvē bija pēdējā iespēja noskaņoties, nenolaist rokas pat pie šī rezultāta. Un, brīnumainā kārtā tas izdevās! Mēs pakāpeniski sakām deldēt rezultāta starpību, pēdējās 12 minūtēs veicot izrāvienu 6:0, un no sev nelabvēlīgā 11:16 izrāvām uzvaru ar 17:16! Asaras acīs visām meitenēm un arī trenerim Inalam Doguzovam un fizioterapeitei Liānai Malderei. Salaspilietēm ir raksturs!Salaspils sporta skola apsveic handbola komandu ar latvijas Jaunatnes Olimpiādes sudraba godalgām. Malaces!

Visi rezultāti
Turnīra tabula
Statistika