Godināti 2017.gada sezonas konkursa "Salaspils sporta skolas mēneša sportists/ sportiste vieglatlētikā"

Vakardien, 28.decembrī, tika godināti 2017.gada sezonas konkursa "Salaspils sporta skolas mēneša sportists/ sportiste vieglatlētikā" nominācijas ieguvēji.

"janvārī"- Renārs Rozenfelds un Anastasija Goļcova, "februārī"- Gregors Matīss, "martā"- Maksims Skidanovs un Zane Freimane, "aprīlī"- Daniels Gribs, "maijā"- Matīss Čudars un Signe Vilhovika, "jūnijā"- Daņila Goļcovs, "jūlijā"- Makars Korotkovs (Latvijas U-16 rekorda īpašnieks vesera mešanā) un Kristiāna Poļakova, "augustā"- Ēriks Solovjovs, "septembrī"- Andrejs Bānis un Elvita Ozola, "novembrī"- Markuss Ozols un Anastasija Janušaucka, "decembrī"- Endijs Lagzdiņš un Kristīne Iščerjakova.

Pretendēt uz nomināciju varēja ikviens vieglatlētikas nodaļas audzēknis, kurš 2017.gada sacensību sezonā pārstāvēja Latvijas izlases komandu nozīmīgās sacensībās, Latvijas čempionātā vai Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs izcīnīja 1.-6.vietu, Latvijas Vieglatlētikas savienības juridisko biedru sacensībās izcīnīja 1.-3.vietu, kā arī atbilda papildus kritērijiem - treniņu apmeklējuma reižu skaits 75%-100%.

Vēlreiz sveicam konkursa nominācijas ieguvējus un sakām paldies viņu treneriem - Inārai Znūtiņai, Igoram Sokolovam, Aigaram Feterim un Zanei Ķīkulei ar 2017.gada sacensību sezonas uzrādītajiem augstvērtīgajiem rezultātiem, kā arī veiksmi un uzvaras vēlam arī Jaunajā 2018.gadā.