Handbola turnīrs "Rudens kauss 2018"

Novembra pirmajā nedēļas nogalē Salaspils sporta nams norisinājās mūsu sporta skolas organizētais handbola turnīrs zēniem "Rudens kauss 2018"🍂 Turnīrs notika 2 vecuma grupās zēniem -2002.g. un 2005.g.dz.
Šī gada turnīrā piedalījās komandas no Latvijas🇱🇻, Lietuvas🇱🇹un Igaunijas🇪🇪 

( Salaspils, Ulbroka, Skrīveri, Vaiņode, Paņeveži (LTU ), Polva ( EST) ). 


✔️ 2002.g.dz.zēnu grupā nepārspēta palika Igaunijas čempioni Polva, kas 3 grupas spēlēs izcīnīja visas uzvaras un finālā pārspēja arī Vaiņodes komandu. Mūsu Salaspils komanda, kas spēlēja bez 3 pamatsastāva spēlētājiem, piekāpās Polvai 17:25, nospēlēja neizšķirti 20:20 pret Panevežas komandu un ar 14:18 zaudēja Vaiņodei. Spēlē par 3.vietu tika piedzīvots zaudējums Paņevežiem ar rezultātu 18:23, līdz ar to turnīrā izcīnīta 4.vieta. Jāuzteic 2004./05.gada handbolisti, kuri palīdzēja „lielajai” komandai, devās palīgā laukumā un nebaidījās spēlēt pie vecākas grupas. 
🔝Par labāko spēlētāju Salaspils komandā tika atzīts Artūrs Ozerskis.


✔️2005.g.dz.zēnu grupā uzvaru izcīnīja pagājušā gada „Rudens kauss 2017” uzvarētāji - Paņevežas komanda. 2005.g.dz.zēnu Salaspils sporta skolas komanda izcīnīja 3.vietu, zaudējot Paņevežai 7:12, Ulbrokai 11:15 un uzvarot Polvas un Skrīveru komandas ar rezultātiem – 18:15 un 20:9. 
🔝Par labāko spēlētāju Salaspils komandā tika atzīts Matīss Strautnieks.

🤾🏽‍♂️Turnīrs ir noslēdzies pozitīvi un priecē, ka ar katru gadu komandu skaits palielinās un pie mums uz Salaspili brauc arī komandas no kaimiņvalstīm! Šādi turnīri ir laba pieredze spēlētājiem, spēlējot pret citām komandām, iegūstot pieredzi un lielāku spēļu praksi, kas palīdz sekmīgāk sagatavoties Latvijas čempionāta posmiem.


P.s. bilžu galerija ir apskatāma ---> https://www.facebook.com/SalaspilsSS/
Lai visiem veiksmīga iesāktā jaunā handbola sezona!🏆