Handbola turnīrs zēniem "RUDENS KAUSS 2017"Nedēļas nogalē pirms skolēnu rudens brīvlaika norisinājās mūsu sporta skolas organizētais handbola turnīrs zēniem "Rudens kauss 2017". 
Turnīrs notika 2 vecuma grupās zēniem -2002.g. un 2005.g.dz. Turnīrā piedalījās komandas gan no Latvijas, gan Lietuvas - Salaspils, Ludza, Ulbroka, Skrīveri, Paņeveži un Pasvale.  

2002.g.dz.zēnu grupā nepārspēta bija Ludzas komanda, kas 3 spēlēs izcīnīja visas uzvaras. Mūsu Salaspils komanda piekāpās Ludzai ar rezultātu 8:18, pēdējās minūtēs tika izlaista uzvara pret Paņevežas komandu un līdz ar to neizšķirts 11:11 un tikai ar -1 zaudēts pagājušā gada čempioniem Pasvales komandai ar rezultātu 16:17. Līdz ar to izcīnīta 4.vieta. Par labāko spēlētāju Salaspils komanda tika atzīts Mārtiņš Čuhnovs. 

2005.g.dz.zēnu grupā uzvaru izcīnīja Paņevežas komanda. 2005.g.dz.zēnu Salaspils sporta skolas komanda izcīnīja 3.vietu, zaudējot Paņevežai 7:16, Skrīveriem 8:18 un uzvarot Ulbrokas komandu ar rezultātu 17:10. Par labāko spēlētāju Salaspils komandā tika atzīts Mārcis Karašovs. 

Turnīru var vērtēt ar lielu + zīmi abām komandām, dodot lielāku spēles laiku jaunākajiem komandas dalībniekiem, krājot spēļu pieredzi un pilnveidojoties meistarībā un psiholoģiskajā noturībā. Turpinām trenēties, lai sasniegtu augstākus mērķus šajā sezonā!

Ar visiem spēļu rezultātiem varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā "Rezultāti"