Handbolistēm medaļas U-19 Latvijas Jaunatnes čempionātā!


Šī ir visvecākā kategorija jaunatnes čempionātā handbolā, kurā startē tikai 3 komandas: Jēkabpils, Skrīveri un Salaspils. Komandas aizvada 2 apļu turnīru. Pirmais sabraukums norisinājās 22.oktobrī Jēkabpilī, otrais - 2.februārī turpat. Ja pirmajā reizē mūsu meitenes abās spēlēs piedzīvoja zaudējumus: 13:30 (6:17) pret Jēkabpils SS un 14:17 (8:10) pret Skrīveriem (Aizkraukles NSS), tad šoreiz viņu sniegums bija ievērojami labāks!

Salaspils sporta skola pēc 1.posma ieņēma pēdējo trešo pozīciju, bet nezaudēja cerības 2.sabraukumā apspēlēt savas tuvakās konkurentes no Skrīveriem un pacīnīties par sudraba godalgām. Lai to paveikt, bija nepieciešama uzvara ar +4 vārtu pārsvaru. Mūsu meitenes iesāka dienu ar spēli pret favorītēm jēkabpilietēm - 15:26 (4:12), bet pēc tam uzreiz spēlēja ar Skrīveru komandu. Spēku pietika uzvarai ar +2 (18:16), kas tomēr ļāva pretiniecēm palikt 2.vietā, bet mūsējām meitenēm noslēgt sezonu ar smaidu par uzvaru un bronzas medaļām.

Par labāko spēlētāju Salaspils komandā atzīta Sindija Siliņa, kas divās spēlēs ir guvusi 11 vārtus.

Salaspils SS komandā LJČ 2.posmā spēlēja: Beāte Zaščinska, Ērika Sirsniņa, Veronika Balbārzda, Margarita Bičeka, Viktorija Žagare, , Valērija Makšanova, Anna Kostjuka, Sindija Siliņa, Aleksandra Ladnova, Arina Šarapova (trenere - Jūlija Šamricka). Apsveicām komandu!