Handbolistes aizvadījušas lielisku sezonuVasaras 2014.handbola sezona Salaspils sporta skolas meiteņu komandai izdevās īpaši veiksmīga. Šogad Latvijā pirmo reizi norisinājās ielu handbola sacensības, kas tika iekļautas Rīgas Sporta nakts programmā un arī „Ghetto games” ielu sacensību ciklā. Kā arī pirmo reizi handbola vēsturē tika organizēts pludmales handbola Latvijas čempionāts, kuru komandas izspēlēja trīs posmos (Vaivaros, Jēkabpilī un Ventspilī), bet izšķirošo fināla posmu aizvadīja jau vasaras izskaņā - 23.augustā  jaunizveidotajā Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta Rīgā.

Mūsu handbolistes uzrādīja lieliskus rezultātus visos „street” handbola turnīros, kuros startēja:

 

  • 29.05. Rīgas Sporta naktī – 1.vieta (no 6 komandām);
  • 31.05. Salaspils „Ghetto games” posmā – 2.vieta (no 4 komandām);
  • 13.06. Grīziņkalna „Ghetto games” posmā – 2.vieta (no 6 komandām);
  • 25.07. Grīziņkalna „Ghetto games” FINĀLĀ – 1.vieta (no 5 komandām).

 

Kaut arī smilšu laukumos pludmales handbola sacensībās ne vienmēr izdevās tikt godalgotajā trījniekā (29.jūnijā Vaivaros – 4.vieta, 12.jūlijā Jēkabpilī – 3.vieta, 9.augustā Ventspilī – 4.vieta), tas tomēr deva tiesības startēt finālā, kuram kvalificējas četras labākās komandas pēc visu posmu kopvērtējuma rezultātiem. Izšķirošajā dienā salaspilietēm izdevās uzvarēt visas trīs spēles apļa turnīrā. Negaidīti ar rezultātu 2:0 tika pieveiktas izteiktas čempionāta līderes – LSPA komanda, Jēkabpils -ar 2:1 un Dobele - ar 2:0. Šis sniegums atņēma pārāk daudz spēka, kas arī aptrūkās fināla cīņā par zeltu. LSPA dāmu komanda pārliecinoši uzvarēja un ieguva 1.vietu, bet  Salaspils komanda izcīnīja 2.vietu, atstājot aiz sevis Jēkabpils un Dobeles komandas.


Komandā visas vasaras garumā startēja esošās un bijušās Salaspils sporta skolas audzēknes : Natālija Šilova, Dace Potapova, Renāte Salmane, Linda Borisanova, Anastasija Agarkova, Valērija Volodina, Gunta Trubače, Jana Zamoreva, Margarita Drebenieka, Marija Sokologorska, Natālija Kozlova un Diāna Seržanova. Paldies spēlētājām un visiem atbalstītājiem! Priekšā 2014./2015.gada nu jau iekštelpu handbola sezona ar jauniem izaicinājumiem un cerībām. Aicinām novadniekus klātienē atbalstīt komandu Salaspils sporta namā!

Jūlija Šamricka, Salaspils SS handbola trenere