Igoram Sokolovam 2.vieta Valsts Prezidenta balvas izcīņā!

11.jūnijā Jāņa Daliņa stadionā plkst.10:20 norisinājās vesera mešanas sacensības vīriešiem, kurās piedalījās salaspilietis Igors Sokolovs.

Septiņu sportistu konkurencē mūsu trenerim izdevās ierindoties augstajā 2.vietā, piekāpjoties tikai spēcīgajam Baltkrievijas sportistam Sergejam Kalamojetsam.Neskatoties uz to, ka sezonas labākais rezultāts piederēja mūsu sportistam - 75,44m, svētdienas sniegums nebija tik ļoti pārliecinošs. Pirmajā mēģinājumā veseris lidoja līdz 63,15m atzīmei, otrajā - 64,15, bet trešajā sasniedza 66,96 metrus, kas arī ļāva ierindoties augstajā 2.vietā, apsteidzot tuvāko konkurentu - latvieti Aināru Vaičulēnu - par 3,65 metriem. Igora Sokolova metiens atnesa Latvijas izlases komandai 7 kopvērtējuma punktus un palīdzēja izcīnīt uzvaru pār Lietuvas un Igaunijas izlasēm.Apsveicām kolēģi ar labu sasniegumu un izcīnīto sudraba medaļu!