Jaunatnes čempionātā handbolā pirmajā sabraukumā arī D grupā meitenēm dominē salaspilietes

Sestdien, 20.decembrī, Salaspilī (sporta hallē), organizējām Latvijas jaunatnes čempionāta 1.posma sabraukuma sacensības 2001.g.dz. meitenēm.

Sacensībās Ziemassvētku noskaņu radīja sporta skolas audzēknes Arinas Šarapovas tētis, kurš kā "Ziemassvētku rūķītis" bija sagādājis veselīgu pārsteigumu - dāvanu ikvienam - no "Ezerkauliņi" gardos un kraukšķīgos burkānus.
  

Savukārt dāvanu savam trenerim Inalam Doguzovam sagādāja viņa audzēknes, kuras visās spēles guva uzvaras un izcīnīja 1.vietu Latvijas jaunatnes čempionāta 1.posma sabraukuma sacensībās.

Otra, treneres Jūlijas Šamrickas trenētā Salaspils komanda, startējot pie gadu vecākām meitenēm,  spēlēs piedzīvoja zaudējumus, bet guva spēļu pieredzi, startam jaunatnes čempionātā savā vecuma grupā (2002.g.dz. meitenes).

Nākamās jaunatnes čempionāta handbolā sabraukuma sacensības 2001.g.dz. meitenēm notiks 31.janvārī, Ludzā.