"Jūrmalā 2018" salaspilietēm 3.vieta!

Šajā nedeļas nogalē, sestdien un svētdien Majoru smiltīs tika aizvadīts starptautisks pludmales handbola turnīrs "Jūrmala 2018". Sievietēm piedalijās septiņas komandas, kas vispirms aizvadīja apļa turnīru, kam sekoja spēles par vietām. 

Pirmajā dienā pa astoņiem punktiem iekrāja "Latgols" (četrās spēlēs) un mūsu Salaspils sporta skola (piecās spēlēs), izvirzoties līderpozīcijā.  

Pirmajā spēlē uzvarētas pagajušā gada cempiones Jēkabpils SS ar 2:1 (22:18), otrajā spēlē uzvara pār HC Oied igaunietēm ar 2:0 (26:18), trešajā spēlē apspēlētas pieredzējušās Ogres handbolistes ar 2:0 (19:14), ceturtajā spēlē ļoti sīva cīņā piekāpāmies Polva SK ar 1:2 (27:22), piektajā spēlē pārliecinoši apspēlējam visjaunāko turnīra komandu Jēkabpils SS2 ar 2:0 (26:10), bet noslēdzošā cīņā atzīstam SK Latgols pārākumu ar 0:2 (17:23). Līdz ar to, pēc grupu turnīra noslēguma svētdien, salaspilietes atradās 3.pozīcijā un iekļuva to trīs spēcīgāko komandu pulkā, kas cīnījās par čempiona titulu. 

Izšķirošajās spēlēs 1.jūlijā tika piedzīvots zaudejums ar 0:2 pret SK Latgols un dramatiskajā pēcspēles metienu sērijā atzīts viešņu no Igaunijas Polva SK pārākums ar 1:2.  

Salaspils sporta skolas komandā spēlēja: Dace Potapova, Renāte Salmane, Linda Borisanova, Anastasija Agarkova, Diāna Golubeva, Inese Umjarova, Marija Zaščerinska, Marija Sokologorska, Natalja Kozlova (trenere Julija Samricka). Komanda izsaka pateicību Salaspils sporta skolai par iespēju startēt šajās sacensībās!