Ķekavas vidusskola izcīna 1. vietu Starpskolu sacensībās „Drošie un veiklie 2017”

Otrdien, 21. martā Salaspils sporta nama hallē notika Starpskolu sacensības „Drošie un veiklie”. Sacensībās 7 skolu komandas piedalījās 6 dažādās stafetēs. Kopā sacensībās startēja 68 dalībnieki no Salaspils 1. vsk, Ķekavas vsk, Pļavniekkalna sākumskolas, Salaspils 2. vidusskolas, Privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97”, Ikšķiles vidusskolas un Baložu vidusskolas.

 

Starpskolu sacensībās „Drošie un veiklie 2017” dalībniekiem vajadzēja sevi pierādīt 6 veidu stafetēs:

Stafete „Bumbiņas mešana mērķī” (Pirmo un otro vietu dalīja Salaspils 2.vsk un Pļavniekkalna ssk)

Kopvērtējumā pārliecinoši drošākā un veiklākā izrādījās Ķekavas vsk komanda, kura pirmo vietu izcīnīja 3 no 6 stafetēm. (Komandas dalībnieki – Emīlija Stāmere, Elīna Saulīte, Elizabete Paula Erkena, Keita Elīza Krastiņa, Karlīna Kreica, Toms Martinsons, Elvis Kaķis, Anrijs Annuškāns, Krišjānis Dzenis un Mārtiņš Dombrovskis).