Ķīpsalā skolu sporta "Minihandbols" sacensībās uzvaru Salaspils skolas27.martā izstāžu centrā "Ķīpsala" izstādes "Atpūta un sports 2015" ietvaros tika aizvadīts "Minihandbola' turnīrs visas Latvijas skolu komandām.
Sacensībās savu dalību pieteica arī Salaspils 1.vidusskolas (sporta skolas treneres Lindas Brikmanes un 1.vsk. sporta skolotājas Ilzes Čudares un Agitas Grigorjevas vadībā) un 2.vidusskolas (trenere Inala Doguzova vadībā) komandas.

3.klašu grupā ZĒNIEM par uzvaru sacentās 8 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās. Pirmajā apakšgrupā pārāka izrādījās Salaspils 1.vidusskolas I komanda, savukārt otrajā – Ulbrokas vidusskola. Pusfināliem kvalificējās arī Franču liceja I un II komanda.
Pirmajā pusfinālā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Salaspils 1.vidusskolas I komanda, kas ar 10:3 apspēlēja Franču liceja I komandu. 
Savukārt otrajā pusfinālā Franču licejs I sagādāja pirmo zaudējumu Ulbrokai un, sīvā cīņā uzvarot ar 3:2, iekļuva finālā. 
Tur Franču licejam gan nācās vēlreiz atzīt Salaspils 1. vidusskolas pirmās komandas pārākumu – salaspilieši uzvarēja ar 5:3 un triumfēja turnīrā. 
Spēlē par trešo vietu Ulbrokas vidusskola ar 3:1 pieveica Franču liceju II.

Saspringta cīņa par uzvaru izvērtās .klašugrupā ZĒNIEM. Pārāka gan atkal izrādījās Salaspils 1.vidusskola, kas piecās spēlēs izcīnīja četras uzvaras un vienreiz cīnījās neizšķirti. 
Otro vietu, atpaliekot tikai par punktu izcīnīja Vangažu vidusskola, bet trijnieku noslēdza Franču liceja zēni.

Arī 4.klašu grupā MEITENĒM pārākas izrādījās salaspilietes, kuras turklāt aizņēma visu goda pjedestālu. Uzvaru izcīnīja Salaspils 2.vidusskolas I komanda, otrās bija Salaspils 1.vidusskolas meitenes, bet trešās – Salaspils 2.vidusskolas II komanda, kas sīvā cīņā apsteidza Vangažu vidusskolu. Vēl viena Vangažu vidusskolas komanda startēja ārpus konkurences.

3.klase, ZĒNI
1. Salapils 1.vidusskola I
2. Franču licejs I
3. Ulbrokas vidusskola
4. Franču licejs II
5. Salaspils 2.vidusskola
6. Vangažu vidusskola I
7. Salaspils 1.vidusskola II
- Vangažu vidusskola (ārpus konkurences)

4.klase, ZĒNI
1. Salaspils 1.vidusskola
2. Vangažu vidusskola
3. Franču licejs
4. Rīgas 72.vidusskola
5. Salaspils 2.vidusskola
6. Upeslejas internātpamatskola

4.klase, MEITENES
1. Salaspils 2.vidusskola I
2. Salaspils 1.vidusskola
3. Salaspils 2.vidusskola II
4. Vangažu vidusskola
5. Ziepniekkalna sākumskola
- Vangažu vidusskola (ārpus konkurences)