Klaipēdā "ielecām" medaļniekos

Savu ieskrējienu ziemas sezonā turpina vieglatlēti. 12.-13.decembrī sacensībās, kas notika Lietuvā, Klaipēdā, pārstāvēja ne tikai Latvijas sportisti no Rīgas, Iecavas, Ventspils, Salaspils, Jelgavas, Liepājas, Kuldīgas, bet arī no Lietuvas, Krievijas un Igaunijas. 
Vislielākā konkurence, kā allaž, vērojama 60 metru skrējienā, kur zēniem, kas dzimuši 1999.-2000.g., bija 63 dalībnieki. Gandrīz finālā iekļuva Salaspils sporta skolas audzēknis Emīls Elksnītis, kuram pietrūka 1 simtdaļas, lai mērotos spēkiem par medaļām. 7,56s – ir Emīla uzrādītais rezultāts, kas ir piefiksēts ar elektronisko laika mērīšanas ierīci un pašlaik ir viņa labākais rezultāts. 
Savukārt medaļu Salaspilij tomēr izdevās izcīnīt – to tāllēkšanā, uzrādot atzīstamu rezultātu - 6,48m, izcīnīja Māris Birziņš, uzlabojot savu personīgo rezultātu par 27 cm. 
Cīņas sparu un nopietnu konkurenci parādīja arī citi mūsu vieglatlēti, piemēram, Didzis Malderis 1000 m skrējienā savu personīgo rezultātu uzlaboja par aptuveni 7 sekundēm, savukārt par trīs desmitdaļām labāks rezultāts 60m skrējienā nu ir Gregoram Matīsam, kas tik īsā distancē ir ļoti atzīstams sniegums. Jāuzteic arī Katrīna Zaķe, kas 1000 m skrējienā uzlaboja rezultātu par 9 sekundēm. Personīgie rekordi burtiski „bira” gandrīz visiem mūsu dalībniekiem - Mārtiņam Rencim; Ģirtam Freimanim, Ērikam Voreiko, Ņikitam Simonovam, Lolitai Belovai un Ērikam Solovjovam. Daži personīgos rekordus spēja pat uzrādīt divās disciplīnās. 
Tas ir labs pieteikumus startiem 2015. gadā!

Visi sacensību rezultāti ŠEIT
Sacensību bildes
Sacensību video