Kuldīgas Katrīnas kausā startē arī mūsējie!

 Aizvadītās nedēļas nogalē Kuldīgas Vieglatlētikas hallē bija divkārši svētki. Tieši pirms 10 gadiem,18.janvārī, ar LVS kausu izcīņu oficiāli ierindā stājās Latvijā joprojām vienīgā un patiesā vieglatlētu treniņu un sacensību bāze. Savukārt sestdien šeit jau astoto reizi notika tradicionālie un popularitāti ieguvušie „Katrīnas kausi”. Arī šoreiz startēja daudzi atzīstami pašmāju un ārzemju vieglatlēti – 12 disciplīnās sacentās 17 valstu 200 sportisti.

 Salaspils sporta skolu pārstāvēja Salaspils sporta skolas un Murjāņu sporta skolas audzēknis - Aksels Blanks, kas šoreiz piedalījās 1000m skrējienā. Tajā pašā disciplīnā startēja Aksela treneris - Aigars Feteris, kas šoreiz pārstāvēja Saldus sporta klubu "Liesma".  Uzvaru šajā distancē svinēja baltkrievs, igaunis un grieķis, bet latviešu vidū Aigars finišēja ceturtais, izcīnot sacensībās augsto 9.vietu ar rezultātu 2:33.30, kas ir jauns Saldus novada rekords! Savukārt Aksels, pārstāvot Salaspils sporta skolas godu, bija visjaunākais no finišējušiem dalībniekiem un  ierindojās 17.vietā ar rezultātu 2:42.83!


Aigars Feteris (nr.107) un Aksels Blanks (nr. nav redzams) 1000m distancē Katrīnas kausā 2018

Apsveicam abus sportistus ar veiksmīgu startu!