Kuldīgas Katrīnas kauss 2019

Jau 9.reizi Kuldīgas vieglatlētikas manēžā 19. janvārī notika “Kuldīgas Katrīnas kauss 2019”, kur sportisti par uzvarām sacentās šādās disciplīnās: 60 m, 400 m un 1000 m skrējienā, 60 m barjerskrējienā, tāllēkšanā, augstlēkšanā sievietēm un kārtslēkšanā vīriešiem.  Kā jau ierasts, prestižas sacensības kuplināja ārzemju sportisti no Ungārijas, Lielbritānijas, Grieķijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Lietuvas, Itālijas, Maltas un citām  valstīm

Dalībnieku vidū bija arī rekordliels Latvijas labāko sportistu skaits. Arī garākajā 1000 m distancē pieteikti vairāki dalībnieki, kuri cīnījās ne tikai par Katrīnas kausu, bet Latvijas labākie sportisti arī par NIKE dāvāto dāvanu karti, to starpā arī mūsu sporta skolas treneris Aigars Feteris.
No esošajiem Salaspils sporta skolas audzēkņiem sacīkstēs 400m skrējienā startēja Ēriks Solovjovs, savukārt no absolventiem - RTU sporta klubu pārstāvēja students Juris Gailis, kas veica 60m/b distanci.

Ēriks ļoti stipru konkurentu vidū lieliski aizvadīja savu skrējienu un sasniedza 400m distancē rezultātu 54,61s, kasdeva kopvērtējumā 17.vietu un 662 IAAF punktus. Starp latviešiem Ērikam bija 7 stiprākais rezultāts.

Juris Gailis ierindojās 14.vietā kopvērtējumā (piektais labākais no Latvijas), veicot 60m/b 9,22 sekundēs, kas pēc IAAF skalas sniedz 691 punktu.

Un vislabāk nostartēja 1000m distancē Aigars Feteris! 7.vieta kopvērtējumā un trešais labākais sasniegums Latvijas sportistu vidū! 1000m šoreiz veikti ar teicamu rezultātu 2:34,10, piekāpjoties uzvarētājam Benediktasam Mickumno Klaipēdas pa 5 sekundēm. Aigaram arī augstvērtīgākais rezultāts no visiem trm pieminētajiem puišiem - 840 IAAF punkti.