Kuldīgas novada atklātajā čempionātā telpās salaspilieši - medaļās!

Sestdien, 27.novembrī, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā notika novada atklātais čempionāts telpās. Tās bija arī pirmās lielākās ziemas sezonas sacensības Kurzemes reģionā. Daudzi rezultāti iepriecināja un patīkami pārsteidza. Ne velti sacensību organizātore Ilze Stukule izteicās: „Sanāca tāds mērens Latvijas čempionāts”.

Ta kā šoreiz tas bija atklātās sacensības, tajās varēja startēt arī pieaugušie sportisti. Nolikums definēja tikai minimālo dalībnieku vecumu - sākot no 2002.g.dz. un vecāki. Tas nozīmēja, ka pieaugušo konkurencē startēja arī juniori un A grupas jaunieši.

Salaspiliešu rindās medaļas pieaugušo konkurencē spēja izcīnīt divi sportisti: sudrabs augstlēkšanā Gatim Saulītim, pievarot 1,80m augstumu, un bronza lodes grūšanā Signei Vilhovikai, kas sasniedza 11,23m savā labākajā mēģinājumā!

Divi mūsu tāllēcēji - Signe Vilhovika un Gregors Matīss spēja tikt labāko astotniekā un kvalificēties finālam. Rezultātā Gregoram 5.vieta tāllēkšanā vīriešiem ar 6,07m  lēcienu un 8.vietā sievietēm Signe ar sasniegtiem 4,79m.

1000m skrējienā sava trenera Aigara Fetera atbalstīts, startēja Aksels Blanks. Akselam 27 sportistu konkurencē augstā 9.vieta kopvērtējumā (2:41,85), bet Aigaram - 5.vieta un rezultāts 2:34,87.

Īso distanču skrējienos salaspiliešiem veicās mazāk. Labākais sasniegums Gregoram Matīsam 60m sprintā. 80(!) dalībnieku vidū viņam 16.vieta ar uzrādītām 7,53s. Annai Kovaļonokai tajā pašā distancē 32.vieta ar 8,87s, bet Ērikam Puzankovam un Ģirtam Freimanim 39. un 40.vieta ar 7,76s un 7,77s attiecīgi. 200m skrējienā 19.vieta vīriešu konkurencē Sandim Dzenītim ar rezultātu 24,90s.

Ar pārējo mūsu sportistu sasniegumiem var iepazīties mājas lapas sadaļā "Rezultāti".

Apsveicām sportistus ar izcīnītām medaļām!