Latvijas Jaunatnes čempionāta FINĀLI handbolā D2 grupā (2004.g.dz.) meitenēm un zēniem - aizvadīti Salaspils sporta skolā!

Foto: LR Jaunatnes handbola čempionāta D2 vecuma grupas SUDRABA medaļu ieguvējas - Salaspils SS 1 komanda.
Komandas sastāvā: Iveta Rudzīte, Viktorija Petrova, Alīna Marija Dansone, Aleksandra Korovaikova, Jūlija Bičeka, Liene Priedīte, Katrina Strogova, Sindija Siliņa, Darja Strogova.  


Latvijas Republikas Jaunatnes čempionāts handbolā tradicionāli tika aizvadīts trīs posmos. Šoreiz fināla aplis D2 vecuma grupas meitenēm, kas ir 2004.gada dzimšanas un jaunākas, norisinājās Salaspilī 2016.gada 23.aprīlī, Salaspils sporta skolas telpās. Salaspils tika pārstāvēta ar divām komandām.
Mūsu pirmās un stiprākās komandas meitenes spēja noskaņoties un izcīnīt divas svarīgas uzvaras pret sīvākām konkurentēm no Jēkabpils un Ludzas sporta skolām. Jēkabpilietes tika pievarētas ar +2, bet Ludzas novada komanda apspēlēta ar 6 vārtu pārsvaru. Tas ļāva salaspilietēm pakāpties kopvērtējuma turnīra tabulā uz 2.vietu un izcīnīt Latvijas Handbola federācijas organizētajā oficiālajā valsts čempionātā sudraba godalgas! Otrā Salaspils meiteņu komanda piedzīvoja visos trīs posmos zaudējumus, bet uzkrāja spēļu pieredzi un ierindojās 4.vietā.
2.vietu Salaspils Sporta skolas komandas sastāvā izcīnīja: Sindija Siliņa, Darja Strogova, Veronika Bondarenko, Nadežda Bogačenkova, Aleksandra Korovaikova, Katrina Strogova, Jūlija Bičeka, Elīza Ance Zelča, Alīna Dansone, Viktorija Petrova, Iveta Rudzīte. Komandas treneris - Inals Doguzovs.
Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva salaspiliete - Sindija Siliņa ar 91 gūtajiem vārtiem 9 spēlēs, apsteidzot tuvāko konkurenti pa 47 vārtiem!

D2 vecuma grupa meitenēm:
Visu spēlētāju statistika ŠEIT
Čempionāta kopvērtējuma tabula ŠEIT
Visu spēļu rezultāti ŠEIT
FOTOGALERIJA no 23.04.2016.Foto: Salaspils SS handbola trenere Linda Brikmane sniedz komandai norādījumus spēles pārtraukumā.

2016.gada 16. un 17.aprīlī Salaspils sporta skola uzņēma pie sevis arī D2 vecuma grupas zēnu LR Jaunatnes čempionātu handbolā, kur par godalgām cīnījās 6 komandas: Dobeles SS, Ludzas NSS, Salaspils SS, Ulbrokas SK, Ogres NSC un Vangaži. 
Salaspils puišiem fināla posmā divas skaistas uzvaras pār Ogres un Vangažu handbolistiem, kas tika uzvarēti ar 4 un 2 vārtu pārsvaru attiecīgi. Pret pārējām trīs komandām - kaimiņiem no Ulbrokas, Dobeles zēniem un Ludzas komandu - pagaidām sāpīgie zaudējumi. Pieminētās komandas arī sadalīja savā starpā medaļas. Bronza devās uz Stopiņu novadu, sudrabs aizceļoja uz tālo Latgales pusi, bet zelts un čempiona gods - tika dobelniekiem.
5.vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā Salaspils Sporta skolas sastāvā izcīnīja: Ernests Gailītis, Rainers Gailums, Huga Gūtmanis, Kristaps Jakušonoks, Maksims Lavrentiks, Ričards Jānis Liepiņš, Krišs Mazurs, Raivo Ozols, Mareks Straškevičs, Kristiāns Strautnieks, Matīss Strautnieks, Krists Vidzis. Komandas trenere - Linda Brikmane. 
Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā no 77 dalībniekiem 10.pozīcijā ierindojies salaspilietis - Krists Vidzis ar gūtajiem 32 vārtiem 13 spēlēs. 

D2 vecuma grupa zēniem:
Visu spēlētāju statistika ŠEIT
Čempionāta kopvērtējuma tabula ŠEIT
Visu spēļu rezultāti ŠEIT
FOTOGALERIJA no 16.-17.04.2016.