Latvijas jaunatnes čempionātā HANDBOLĀ D grupā meitenēm "pakāpjamies" jau uz 3.vietu

 30. un 31.janvārī Dobelē norisinājās Latvijas Jaunatnes handbola čempionāta 2. apļa sabraukuma spēles jaunietēm D vecuma grupā (2002.dz.g. un jaunākas). Čempionātā šajā vecuma grupā startē 5 komandas, to starpā arī Salaspils Sporta skola.
 Šoreiz mūsu meitenēm četrās spēlēs izdevās izcīnīt 2 uzvaras un piedzīvot 2 zaudējumi. Apspēlētas tika Vaiņodes un Jēkabpils vienaudzes. Bet pret Ludzas un Dobeles komandām piedzīvoti zaudējumi. Kopumā pēc 2 apļa sabraukuma spēlēm čempionāta turnīra tabulā izdevās pakāpties pa vienu pozīciju augstāk un šobrīd ieņemt 3.vietu jaunatnes čempionātā.

 Vēl priekšā pavasarī pēdējais izšķirošais čempionāta sabraukuma posms (5.-6.martā, Ludzā). Novēlēsim trenerei Jūlijai Šamrickai un meitenēm - veiksmi cīņā par 2016.gada Latvijas jaunatnes čempionāta medaļām!