Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā D1 grupā meitenēm medaļas arī salaspilietēm

Nedēļas nogalē (18.-19.aprīlī) Ludzā (meitenēm) un Salaspilī (zēniem) norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta handbolā D1 (2002.g.dz.) vecuma grupas sabraukuma spēles. 

MEITENĒM Ludzā norisinājās 3.čempionāta sabraukums, pēc kura izspēles tika sadalīti jaunatnes čempionāta medaļu komplekti. 
Pēc diviem sabraukumiem mūsu handbolistes ieņēma 3.vietu  
Arī šajā sabraukumā salaspilietēm (treneres Jūlijas Šamrickas vadībā) izdevās pārspēt Jēkabpils (17:9) un Vaiņodes (12:11) vienaudzes un nostabilizēt vietu godalgoto vietu trijniekā. Spēlē pret Dobeles komandu mūsu handbolistes izrādīja lielu pretestību sudraba medaļu ieguvējām, taču spēli uzvarēt neizdevās (6:9), arī spēlē pret čempionēm Ludzas handbolistēm (9:19) zaudējums. 
 
Rezultātā 5 komandu konkurencē Salaspils meiteņu komandai 3.vieta. Bronzas medaļas izcīnīja/ komandā startēja: Aļona Astašova, Margarita Bičeka, Anastasija Blažēviča, Linda Briede, Valērija Makšanova, Oļesja Petrova, Poļina Razumovska, Arina Šarapova, Linda Vēvere, Linda Žilde, Jekaterina Krilova.
Vēl pieminēšanas vērts ir Anastasijas Blažēvičas sasniegums- 11spēlēs iemesti 49vārti. Anastasija pēc statistikas rādītājiem visā D1 vecuma grupā (66 dalībnieču konkurencē) ieņēma godpilno 5.vietu.
Apsveicam treneri Jūliju un meitenes ar izcīnītajām Latvijas jaunatnes čempionāta bronzas medaļām.

Savukārt ZĒNI Salaspilī aizvadīja čempionāta 2.sabraukuma spēles. 
Čempionāta 1.sabraukumā visas pieteiktās zēnu komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās, salaspilieši savā apakšgrupā 6 komandu konkurencē ieņēma 3.vietu. Apakšgrupas 1.-2.vietas ieguvēj komandas kvalificējās Final4 cīņām, savukārt 3.-6.vietas ieguvēj komandas t.sk. Salaspils zēnu komanda kvalificējās Fināl spēlēm par 5.-11.vietu. 
Aizraujošā cīņā mūsu handbolisti (treneres Lindas Brikmanes vadībā) pieveica Olaines komandu (20:16), bet pārliecinošā spēlē uzvarēja Ogres (15:3) un Auces (15:4) vienaudžus. Savukārt Vaiņodes (3:14) un Skrīveru komandām (19:26) nācās piekāpties. 
Izšķirošās cīņas mūsu handbolistiem ir vēl priekšā. Tās tiks aizvadītas čempionāta 3.sabraukuma laikā, 9.-10.maijā, Salaspilī (sporta skolas zālē, Līvzemes 22)  

2.sabraukumā zēnu sniegumu analizēja un vērtēja arī mūsu 1.līgas handbolisti no "HK Salaspils". Līdzjutēji no "HK Salaspils' pēc spēlēm nolēma, ka zēni ir pelnījuši uzmundrinājumu pēc tik skaistas cīņas, kurā gūta uzvara. Zēniem piešķirot nelielu saldu apbalvojumu, 'HK Salaspils" vīri ar individuālu saldu apbalvojumu izcēla Kristeru Lukševicu (Nr.9), kura loma aizsardzības veidošanā bija neapšaubāma.  
Paldies "HK Salaspils" pārstāvjiem (pieredzējušajiem Salaspils handbolistiem) par radīto pārsteigumu mazajiem sporta skolas handbola censoņiem.